Купили чи продали нерухомість протягом року, як сплачувати податок?

Купили чи продали нерухомість протягом року, як сплачувати податок?

Консультують податківці.

Житомирське управління ГУ ДФС у Житомирській області звертає увагу громадян, що відповідно до п.п. 266.8.1 Податкового кодексу України у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:43 Проказа: чи існує вона в Україні та наскільки небезпечна ця хвороба 17:27 Подаруй тепло та знайди друга: візит Поліції охорони до Центру захисту тварин photo_camera 17:00 Понад 400 порушень Правил дорожнього руху припинили поліцейські в Житомирському районі 16:20 У Житомир йде потепління — температура підвищиться, а опадів побільшає Від читача 16:39 Допомога в складанні теоретичного іспиту: чим це загрожує 16:19 Турбота про ветеранів. Розвиток ветеранських просторів на Житомирщині 16:00 Розпочалася чергова оздоровча зміна для дітей пільгових категорій 15:38 Кинув гранату у двір і отримав ножем у живіт — у Житомирі розслідують хуліганство з тяжкими наслідками 15:20 Коростенець заплатив шахраям 350 тисяч гривень за неіснуюче авто 15:00 У Житомирі відзначили День Соборності України photo_camera 14:41 Заподіяння збитків на 280 тис. грн під час закупівлі електроенергії - на Житомирщині головного лікаря підозрюють у службовій недбалості 14:18 Пожежа поруч із Шодуарівським парком — працюють вогнеборці 14:00 Фотофакт: житомиряни роблять будиночки для безпритульних тварин photo_camera 12:41 Оновлений Календар профілактичних щеплень: чому це краще для родини? 12:20 Житомирський обласний краєзнавчий музей запрошує долучитися до Міжнародного дня музейного селфі 12:00 У селі Березівка мати та її троє дітей отруїлися чадним газом 11:39 У Житомирі з 1 березня може припинити свою роботу сміттєпереробний завод 11:20 З Днем Соборності України! – Володимир Зеленський play_circle_filled 11:00 Адресна підтримка для навчання на нульовому курсі «зимового вступу», – МОН 10:40 Пункти незламності на Житомирщині: підтримка для мешканців під час відключень електроенергії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up