Купили чи продали нерухомість протягом року, як сплачувати податок?

Купили чи продали нерухомість протягом року, як сплачувати податок?

Консультують податківці.

Житомирське управління ГУ ДФС у Житомирській області звертає увагу громадян, що відповідно до п.п. 266.8.1 Податкового кодексу України у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up