Кабінет Міністрів схвалив проєкт Держбюджету на 2021 рік

Кабінет Міністрів схвалив проєкт Держбюджету на 2021 рік

Кабінет Міністрів схвалив проєкт Державного бюджету на 2021 рік.  Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 14 вересня.

«Сьогодні Уряд подасть проєкт Держбюджету на 2021 рік до Верховної Ради. Проєкт основного фінансового документа  країни є збалансованим та відповідає конкретним викликам сьогодення. Основна увага: підтримка громадян та бізнесу, новий поштовх розвитку регіонів, продовження оновлення інфраструктури. В проєкті бюджету збільшені як соціальна складова, так і видатки розвитку. Уряд розраховує на конструктивну співпрацю з Парламентом та оперативне прийняття цього документа», – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Як прокоментував Міністр фінансів Сергій Марченко, що проєкт бюджету-2021 є реалістичним та збалансованим, ґрунтується на макроекономічному прогнозі, який було ухвалено Урядом у липні цього року. По суті це бюджет можливостей для розвитку економіки та підтримки наших громадян і бізнесу в умовах «перезапуску» економіки після удару пандемії коронавірусної хвороби.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:52 «Зимову тисячу» можна витратити у ще більшій кількості магазинів — уже в 10 торговельних мережах 17:27 Ветерани та ветеранки можуть подати заявку на компенсацію автоцивілки в Дії 17:00 З підприємства буде стягнуто понад 5,6 млн грн на користь держави за користування землею навчального закладу – постанова Верховного Суду 16:51 Під час виконання бойового завдання на Дніпропетровщині загинув мужній Воїн Максим Складановський Від читача 16:21 Цифрова репутація 16:48 У Житомирі попрощалися із Захисником Олегом Климюком 16:43 У Житомирі відбувся новорічний боксерський турнір 16:19 За втручання прокуратури Малинській громаді буде повернуто земельну ділянку та понад 2,3 млн грн несплаченої орендної плати 16:00 100 SECRET BOXів із дронами для ГУР: потужна кампанія "Смачно, бо на дрони!" фінішувала 16:00 У Житомирі за фінансування війни проти України заочно судитимуть очільників республік Тива та Марій Ел 15:38 Поліція розшукує безвісти зниклого 66-річного житомирянина 15:01 У Звягелі "швидка"з хворою дитиною застрягла в багнюці — допомогли рятувальники 15:00 Внаслідок лобового зіткнення двох автівок один водій загинув, постраждали 5 пасажирів, в тому числі троє дітей 14:39 Майстерня різдвяних історій: мистецький фестиваль у Житомирі 14:21 Профілактика опіків у дітей 14:00 Житомирщина посилює підтримку ветеранів: ментальне здоров’я та інновації у фокусі громади 12:41 У селі Двірець під колеса легковика потрапила пішохідка 12:20 Колишній очільник Житомирської політехніки представив виконуючу обов’язки ректора університету Оксану Олійник 12:00 Житомирський театр ляльок представляє репертуар на січень 2026 року та вітає з Новим роком і Різдвом Христовим 11:39 У Коростені під час застілля господар важко травмував гостя і витяг на вулицю - потерпілий в реанімації
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up