Хто має право на спрощену систему оподаткування?

Хто має право на спрощену систему оподаткування?
«Суб'єкти господарювання - фізичні особи - платники єдиного податку, які в 2015 році отримали доходи понад 5 млн. грн., але не перевищили обсяг доходу 20 млн. грн. не втрачають право застосовувати спрощену систему оподаткування в 2016 році.

Водночас, якщо фізичні особи - підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування протягом 2016 року, отримають доходи обсягом більше 5 млн. грн., такі платники будуть зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, в якому відбулося таке перевищення», - йдеться у листі ДФС України  від 20.01.2016 р. №1867/99-99-17-02-02-17 «Про застосування спрощеної системи оподаткування».

У зв’язку із законодавчими суперечностями, ДФС України  у листі ДФС від 18.01.2016 р. № 1527/7/99-99-17-02-02-17 "Про окремі зміни у законодавстві щодо спрощеної системи оподаткування" абзаци третій - п'ятий вилучено та замінено вищезазначеними абзацами.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:00 До уваги житомирян: з 13 по 18 квітня з 08:00 по 15:00 буде обмежено в’їзд автотранспорту на територію Корбутівського кладовища 14:37 Ні товару, ні коштів: житомирські поліцейські застерігають від необачності під час онлайн-покупок 14:21 Від 20 до 80 тисяч гривень: які зарплати отримують українці 14:00 Вступ до магістратури: перелік іспитів на кожну спеціальність Від читача 14:56 Інформаційна кампанія «Не дай себе ошукати»! 12:40 З початку року на Житомирщині зареєстровано 18 випадків захворювання тварин на сказ 12:20 Чи можна мочити Манту? 12:00 Стартувала державна ініціатива фінансування українського культурного продукту – “Тисячовесна” 11:40 Коростень після удару: триває ліквідація наслідків, постраждалі вже подають заявки на єВідновлення 11:20 У Житомирі викрито та припинено канал збуту амфетаміну: місцевому жителю повідомлено про підозру та взято під варту photo_camera 11:00 Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Житомирщини до участі 10:39 СБУ повідомила про заочну підозру зраднику, який воює проти Сил оборони України 10:21 Акріс Агро привітала своїх пайовиків на Житомирщині (Новини компаній) 10:18 Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання 10:00 До уваги водіїв! На трасі М-06 Київ - Чоп розпочинається поетапне перекриття смуг руху у напрямках Києва та Житомира 09:39 Попередження про ускладнення погодних умов! 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 07.04.2026 щодо російського вторгнення 09:00 7 квітня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:56 Як уберегтися від сказу після контакту з твариною 17:31 «Центр життєстійкості» у Житомирі — осередок турботи про ментальне здоров’я, відкритий для кожного
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up