ФОПам, які вимушено призупинили свій бізнес через карантин, будуть виплачувати допомогу на дітей

ФОПам, які вимушено призупинили свій бізнес через карантин, будуть виплачувати допомогу на дітей

Уряд розробляє механізм виплати одному із батьків допомоги на догляд за дітьми віком до 10 років у розмірі прожиткового мінімуму.

Таку допомогу пропонується надавати фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників та які на період карантину призупинили свій бізнес та втратили прибуток.

Про це Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила в ефірі програми "Право на владу" телеканалу 1+1.

"Є фізичні особи-підприємці та інші самозайняті, яким зараз дуже складно, але вони не хочуть припиняти підприємницьку діяльність і фактично пішли у неоплачувану відпустку. Такі особи не можуть прийти у центр зайнятості та отримати статус безробітного", – сказала очільниця міністерства.

За словами Марини Лазебної, такі виплати будуть здійснюватися під час дії карантину, а також протягом 30 днів після його завершення залежно від ситуації з карантинними заходами, станом економіки країни.

Міністр запевнила, що Уряд уже найближчим часом ухвалить рішення про надання такої допомоги.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
20:22 У Житомирі від ворожого БпЛА виникла пожежа на АЗС 17:00 У річці Случ місцеві жителі помітили підозрілий предмет — сапери ДСНС дістали з водойми протитанкову міну часів Другої світової photo_camera 16:40 На Північному обході Житомира закладають основу для розширення магістралі 16:20 На Житомирщині психологи поліції провели терапевтичну зустріч для жінок Від читача 17:28 Пропонують інвестувати. Обіцяють швидкий прибуток і мінімальні ризики. 16:00 Лише через рік і сім місяців на щиті повернувся до рідного Житомира Герой - Андрій Чепель 15:37 Від патронатної родини — до дитячого будинку сімейного типу: історія родини Лосів 15:21 Дві літні жінки травмувалися в ДТП у Житомирі 15:00 На Житомирщину сунуть дощі 14:38 Робота з житлом: 60 актуальних вакансій на Житомирщині 14:20 Житомирські дитячі будинки сімейного типу продовжують підтримувати Захисників на реабілітації 14:00 Чи будуть зупиняти бронювання у Дії: які зміни чекають у серпні 12:39 У Житомирі повідомили про підозру чоловіку, який обіцяв «вирішити питання» з інвалідністю за грошову винагороду 12:19 Молодь запрошують до участі у всеукраїнському вишколі громадянської та оборонної готовності «На межі стійкості» 12:00 59-річна жителька Пулинської громади блукала лісом 9 днів: поліцейські розшукали зниклу живою 11:37 Вимоги до дитячих пляжів: що потрібно знати для безпечного відпочинку 11:21 Маловоддя охоплює українські річки: в Україні обмежили спеціальне водокористування на окремих річках 11:00 Запрошуємо до участі у міжнародному конкурсі художньої фотографії «Україна очима світу» 10:40 Від незручних кросівок до болю в колінах: у Житомирі розкажуть, як здоров’я стоп впливає на все тіло 10:20 У Житомирі відбулося чергове засідання Ради безбар’єрності
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up