Ексзаступник міського голови Дмитро Ткачук заробив за 2019 рік більше 500 000 гривень, проте досі не  подав декларацію після звільнення

Ексзаступник міського голови Дмитро Ткачук заробив за 2019 рік більше 500 000 гривень, проте досі не  подав декларацію після звільнення

За рік роботи у Житомирській міській раді колишній заступник мера Дмитро Ткачук заробив 586 926 тисяч гривень. 

У повідомленні про суттєві зміни транспортний реформатор за грудень декларує «розрахункові» у сумі 137 542 тисяч гривень. Проте ці дані Дмитро Ткачук вніс із запізненням, порушивши таким чином вимоги чинного законодавства з питань протидії корупції. Так, ексзаступник міського голови вказав 5 січня 2020 року у повідомленні про суттєві зміни, що отримав вищезазначені кошти 21 грудня, тоді як проінформувати потрібно було не пізніше ніж через 10 днів. 

«Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подається суб’єктом декларування у разі отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, у 10-денний строк з моменту отримання такого доходу або придбання майна», – пояснюють на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У декларації перед звільненням, що опублікована 21 грудня 2019 року, Дмитро Ткачук зазначає, що у період з 1 січня до 21 грудня  2019 року, заробив 586 926 гривень, тобто кожного місяця його зарплата становила майже 50 тисяч гривень. 

Нагадаємо, сесія підтримала рішення про звільнення Дмитра Ткачука 18 грудня 2019 року, а вже 21 грудня він залишив посаду. Отже, від 21 грудня у ексзаступника міського голови є 20 днів на подання декларації після звільнення. 

Валерія Наумова

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (3)
  • Гріша Пожога
    Айда молодец грамоту нада дать.
  • Aleksander Müller
    декларация подается до 1 апреля 2020 года. Журналистик статью заказную састряпал....
    Новости Житомира от 20minut.ua reply Aleksander Müller
    Aleksander Müller Доброго вечора. Ми не пишемо матеріали на замовлення. Ви посилаєтеся на неактуальну інформацією. Ось дані від НАЗК від 2 грудня 2019 року: https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fnazk.gov.ua%2Fuk%2Fnovyny%2Fpredstavnyky-nazk-roz-yasnyly-poryadok-podannya-deklaratsiyi-pislya-zvilnennya%2F%3Ffbclid%3DIwAR3vFjGw6Lcu38fo834q7EuibYmiirBTJw71a-cX7whaS5vbjrQd07KjeU8&h=AT0H_aePEIbpVbECqgIgX5SSRefa79ExmkeqlcStDih6o6ibeZ6tnmRfsJgEe-SLIfRRDg9NUqkr7OdvdUhzB8siMOrV_92ERLIVHMzGE96ay5n0kR3vOmJgutan_VxK
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:00 У Чоповицькій громаді мотоцикліст не впорався з керуванням і отримав травми 15:41 У Житомирі відбувся спецпоказ документальної стрічки «Вона» 15:21 Літня задуха риби: як допомогти - поради фахівців 15:00 СБУ заочно повідомила про підозру поплічнику рф з тимчасово окупованої Нової Каховки Від читача 15:44 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 14:39 У Тетерівській громаді через ревнощі і алкоголь чоловік накинувся з ножем на знайомого 14:21 У Малині поліція працює на місці ворожого обстрілу 14:00 Житомир відзначив День Української Державності photo_camera 12:41 14 років ув’язнення за умисне вбивство та побиття односельців: засуджено жителя Станишівської громади 12:20 У Бердичеві до 1 року позбавлення волі з відстрочкою засудили жінку, яка залишила без лікування 8-річну дочку 12:00 З 1 серпня закриють для нових поховань Смолянське військове кладовище у Житомирі 11:38 На Бердичівщині в селі Скраглівка у ставку втопився чоловік 11:20 Ліцей №25 міста Житомира розпочинає партнерство з Люблінським університетом природничих наук 11:00 62-річна жінка отримала опіки, намагаючись загасити палаючу суху траву photo_camera 10:40 У Малинській громаді після чергової російської атаки працювали рятувальники photo_camera 10:21 Повірила у «розслідування» щодо неї та втратила 650 тисяч гривень: на Звягельщині поліція розслідує шахрайство 10:00 У Житомирі горів приватний двоповерховий будинок photo_camera 09:41 Після ворожого удару по АЗС у Малинській громаді є двоє постраждалих 09:39 Сили ППО вночі збили 101 ворожий БпЛА 09:17 Оперативна інформація станом на 08:00 15.07.2026 щодо російського вторгнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up