Два банки почали випускати пластикові картки "єПідтримка": коли і де отримати

Два банки почали випускати пластикові картки "єПідтримка": коли і де отримати

З 10 січня картки видаватимтуь у відділеннях Альфа-Банку, з 11 січня - monobank.

З 10 січня у відділеннях Альфа-Банку можна отримати пластикові банківські картки для виплат 1 000 грн за програмою "єПідтримка". Також із 11 січня замовити таку пластикову картку зможуть клієнти monobank, повідомляє пресслужба Альфа-Банку та співзасновник проєкту monobank Олег Гороховський у Telegram.

Як повідомляє пресслужба Альфа-Банку, картка видаватиметься новим клієнтам, яким було недоступне оформлення цифрової картки. Для цього клієнтам необхідно з паспортом та ІПН звернутися до будь-якого відділення банку. Зазначається, що картка не персоніфікована, тому видається одразу у відділенні.

Зокрема, клієнти банку, які вже мають цифрову картку для виплат, можуть отримати пластикову картку на початку лютого, дистанційно замовивши доставку Новою поштою або звернувшись безпосередньо до відділення.

Водночас, як пише співзасновник monobank Олег Гороховський у Telegram, з 11 січня клієнти банку, які оформили картку "єПідтримка", можуть замовити пластик до неї з доставкою на обране відділення Нової пошти.

За його словами, в останній версії програми monobank потрібно зайти до своєї картки "єПідтримка", висунути карту свайпом наліво і там у меню обрати "Випустити пластикову картку".

"Випуск картки безкоштовний, необхідно сплатити лише тариф за доставку картки "Новою Поштою" – 50 грн", – написав він.

Джерело: Ліга.net

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up