До уваги ФОП: заява на отримання "карантинних" 8 тисяч подається тільки в електронній формі!

До уваги ФОП: заява на отримання "карантинних" 8 тисяч подається тільки в електронній формі!

Розмір допомоги  складає 8 тис. грн, і виділена  вона може бути у 2021 році одноразово.

З 9 квітня цього року набрав чинності Закон України від 30.03.2021 № 1358-ІХ "Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", а з 10 квітня діє відповідний Порядок надання такої допомоги, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07.04.2021 № 328.

«Варто наголосити, що заява подається винятково в електронній формі через єдиний державний вебпортал електронних послуг - портал «Дія». Можна також подати заяву з використанням мобільного додатку порталу «Дія», – каже директорка департаменту економічного розвитку Вікторія Сичова.

Умови, за якими суб’єкти господарювання зможуть отримати таку допомогу, визначені Порядком надання допомоги.

Інформація, яку заявник вказує в заяві, перевіряється в автоматичному режимі. Якщо програма виявляє невідповідність даних, вказаних у заяві, або невідповідність заявника встановленим умовам виплат, заявник отримує про це електронне повідомлення через вебпортал «Дія». Якщо ж інформація, вказана у заяві, підтверджується, то заявник включається до переліку на виплату допомоги. Такі списки формує Мінцифри та щоденно передає до Пенсійного фонду. Пенсійний фонд надсилає до Мінсоцполітики заявку на перерахування коштів для виплати допомоги. Мінсоцполітики перераховує виплату на окремий рахунок Пенсійного фонду, відкритий в Ощадбанку,  з якого вже і будуть здійснюватися  виплати допомоги на рахунки заявників.

Читайте також: 

З 19 квітня підприємці та працівники з "червоних" зон зможуть подавати заявки на виплату 8 тис. грн

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:41 Незаконна порубка на Житомирщині: збитки перевищили 2,5 млн грн photo_camera 12:20 Посилений епіднагляд за холерою в Україні: що варто знати 12:00 Ветерани зможуть отримати до 3 млн гривень на розвиток бізнесу у сфері шкільного харчування: стартував конкурс «ВАРТО: РЕЦЕПТ ТУРБОТИ» 11:40 У Малинській громаді тривають роботи з гуманітарного розмінування photo_camera Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 11:19 У Житомирі вручили грошові сертифікати спортсменам – переможцям та призерам міжнародних змагань та їхнім тренерам 11:00 За принципової позиції прокурорів за збут особливо небезпечної психотропної речовини жителя Бердичева засуджено до 6 років позбавлення волі 10:40 Житомир та французьке Бордо розпочинають співпрацю 10:20 Від футбольного поля до захисту українського неба: історія зенітника з Житомирщини Руслана 10:00 У Житомирі триває будівництво житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб у провулку Червоному photo_camera 09:40 У ніч на 3 червня ППО України збила 189 ворожих БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 03.06.2026 щодо російського вторгнення 09:00 3 червня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:55 НСЗУ нагадує ветеранам та ветеранкам про безоплатну стоматологічну допомогу та зубопротезування 17:00 Житомирська районна військова адміністрація долучилася до національного спротиву 16:41 Махінації у декларації на понад 5,2 млн грн: керівнику держустанови, який є депутатом на Житомирщині, повідомлено про підозру 16:19 Дві житомирянки, повіривши шахраям, переказали на "резервні рахунки" 140 тисяч гривень 16:00 Сьогодні Житомирщина стала першим регіоном, де стартував другий етап реалізації трирівневої моделі підтримки громад у сфері просторового планування 15:40 У підлітковому клубі «Калина» триває денний табір 15:21 30, 50, 100 тисяч гривень та додаткові 70 тисяч: за що виплачують «бойові» виплати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up