Державний бюджет-2020 рік передали на підпис Зеленському

Державний бюджет-2020 рік передали на підпис Зеленському

Днями спікер Верховної Ради Дмитро Разумков підтримав своїм підписом законопроєкт про державний бюджет на 2020 рік, що був підтриманий Верховною Радою ще 14 листопада 2019 року.

 

Ірина Хоцька

 

Проте для того, щоб він вступив в силу, його повинен підписати президент.

Загалом, перевіривши текст офіційного документу ще раз та зроблячи у ньому певні поправки, станом на 2 грудня цього року, маємо наступні показники проєкту державного бюджету на 2020 рік:

Загальний дохід бюджету становитиме близько 1,093 трлн грн. При цьому на обслуговування держборгів буде витрачено близько 141,5 млрд грн.

Не забули держслужбовці й  розвиток дорожньої інфраструктури України. Таким чином, на українські дороги закладено близько 73,7 млрд грн, що на 37% більше ніж в минулому році. Стосовно фінансування Пенсійного фонду з державного бюджету, то він складе 173 млрд грн, а на додачу до цього, нардепи запланували 802 млн грн надбавки для одиноких пенсіонерів.

Субсидіальний кошторис варіюватиметься в розмірі 48 млрд грн.

Проте нардепи дійсно не пошкодували фінансової підтримки та приділили вдосталь уваги на: освітянську та медичну сферу. Скажімо, на освіту планується направити 145,1 млрд грн, що на 12,7% більше минулорічного показника бюджету, а на загальні витрати на охорону здоров'я становитимуть близько 113,3 млрд грн, що на 15,1 млрд більше ніж було закладено в бюджеті на 2019 рік.

Набагато менше у майбутньому році, дістанеться розвиткові культури та інформаційної сфери. Їх фінансування складе всього 9,2 млрд грн.

Насамкінець зазначимо, що мінімальна зарплата у 2020 році, посилаючись на вищезгаданий документ, складе 4723 грн.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:20 Чотири роки незламності: Україна вшановує річницю початку повномасштабного вторгнення 09:00 24 лютого: все про основні події, традиції, прикмети і погода у Житомирі 17:58 До уваги водіїв! 24 лютого у Житомирській області на дорогах очікується ожеледиця 17:28 Понад 32 500 грн за «допомогу» фейкового бота: поліція Житомирщини закликає до обачності Від читача 12:31 «Білий Янгол» рятує життя: евакуація та оборона Дніпропетровщини 17:00 У Житомирі відбувся відкритий чемпіонат області з пара-армрестлінгу для осіб з інвалідністю 16:42 У Бердичеві слідчі повідомили про підозру містянину, який травмував поліцейського та пошкодив службові автомобілі 16:21 На Рівненщині під час конфлікту на АЗС водій Audi з Житомирської області кілька разів вистрілив у керманича вантажівки Scania 16:00 Мешканця Романівської громади за вбивство цивільної дружини і тещі засуджено довічно 15:41 Дощ, мокрий сніг та ожеледиця — погода найближчих днів 15:20 У Житомирі встановили ще 9 безперебійних блоків живлення для роботи світлофорів 15:03 У ході спецоперації на Житомирщині та Хмельниччині затримано одного з організаторів злочинної організації з колишніх «смотрящих» Київського СІЗО photo_camera 14:40 Як оподатковується додатковий дохід – розповідають Мінфін та ДПС у кампанії «Податки захищають» 14:20 Жителю Хорошівської громади, який виправдовував збройну агресію рф, повідомлено про підозру 14:00 Чергова група громадян до національного спротиву завершила навчання 12:39 Упродовж минулого тижня рятувальники Житомирщини 63 рази залучалися до ліквідації надзвичайних подій photo_camera 12:18 Хто несе відповідальність за безпеку руху? Під час руху в автобуса просто відвалилося колесо! 12:00 Голова БФ «Надія Є» Надія Юшкевич отримала подяку міського голови 11:41 Захворюваність на ГРВІ на Житомирщині перевищує епідпоріг на 38% і продовжує зростати 11:19 Суцільна «ковзанка» у Житомирі: вулиця Вітрука перетворилася на небезпечну для пішоходів трасу photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up