Батька-боржника з Черняхівського району змусили згадати про обов’язок перед дітьми

Батька-боржника з Черняхівського району змусили згадати про обов’язок перед дітьми

Зневажливе ставлення до виконання батьківських обов’язків вносить у життя неплатників аліментів свої корективи.

Адже тоді санкції, запроваджені законом #ЧужихДітейНеБуває до таких горе-батьків, – неминучі. Це обмеження у праві виїзду боржника за межі України, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання, а також штрафи за тривале накопичення аліментної заборгованості, - нагадує Головне управління юстиції у Житомирській області.

Усі ці обмеження житель Черняхівського району відчув на собі, а надто фінансову санкцію. Адже до чималої багаторічної заборгованості на трьох дітей – понад 91 тис. гривень – працівники Черняхівського районного відділу державної виконавчої служби  «додали» йому ще й штраф у розмірі 50 відсотків від суми боргу. Крім того, він змушений був сплатити на депозитний рахунок відділу обов’язковий у таких випадках виконавчий збір (10 відсотків від заборгованого). Разом це обійшлося боржнику у понад 145 тисяч гривень.

Розуміння того, що  «відкрутитися» від жорстких санкцій закону, який захищає економічні права найменших, не вдасться, спонукало жителя Овруцького району погасити заборгованість перед своєю дитиною. Чоловіку за тривалу, понад три роки, несплату аліментів довелося додатково віддати половину від заборгованих 46,7 тис. гривень.   

До слова, не тільки заборговані аліменти, а й кошти від штрафів отримують діти боржників.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up