Антимонопольний комітет оштрафував "Житомиробленерго"

Антимонопольний комітет оштрафував "Житомиробленерго"

Про це повідомляє Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Як інформує антимоноопольний комвтет, у ході розгляду справи було встановлено, що АТ "Житомиробленерго", займаючи монопольне становище на ринках передачі електричної енергії місцевими (локальними) мережами та приєднання електроустановок замовників до електричних мереж Товариства, що розташовані на території Житомирської, Хмельницької та Вінницької областей в межах належних Товариству діючих мереж,  мало можливість встановлювати для споживачів (замовників) умови придбання товару, які є вигідними самому Товариству.

Так, вибірковою перевіркою встановлено, що у 2016 році АТ “Житомиробленерго” нав’язувало замовникам певні типи лічильників електричної енергії. У результаті таких дій споживачі (замовники) не мали альтернативних джерел придбання послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж, а тому вимушені були погоджуватись з умовами монополіста.

За результатами розгляду справи адміністративною колегією відділення прийнято рішення, яким  визнано вказані дії Товариства порушенням законодавства про захист економічної конкуренції та накладено штраф.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up