Житомиряни у скорботі за... понівеченим графіті

Житомиряни у скорботі за... понівеченим графіті
Хіба що лінивий не чув історію про "оголене" графіті, яке стало предметом суперечок і розкололо житомирян на два табори – тих, хто вважає це мистецтвом і тих, хто свято вірить, що це – порнографія. В результаті моралісти зробили "хід конем" і висловии своє бачення того, що має бути зображено на стінах будинку. Відповідь прихильників стріт-арту не змусила себе довго чекати.

Найвідчайдушніші захисники стріт-арту ризикнули сфотографуватися оголеними на тлі скандального графіті під гаслом "Мистецтво – не дзеркало, а молот!", після чого фото викликало нову хвилю обурення та дебатів на тему "за" і "проти".

Ті ж, хто виявився більш стриманим у своїх творчих поривах, просто "вшанували пам'ять" резонансного творіння, яке жорстоко спаклюжили.

 

Тепер постало логічне питання: що з цього всього можна назвати актом вандалізму? Дехто, можливо, ставши на оборону моральних принципів і пуританських вчень, скаже, що саме графіті і є тим самим вандалізмом.

Однак на нашу думку свідоме псування (не знищення, а саме псування!) зображення на стіні є як мінімум жорстоким діянням по відношенню до авторів і тих, хто поважає сучасний стріт арт.

І ще прау слів про мистецтво. Якщо комусь не подобаються подібні малюнки на стінах - просимо ознайомитися зі зразками сучасного мистецтва, визнаними у світі. До вашої уваги – робота сачасного митця Марка Ротко"Без назви". Творіння було продано за $28 000 000.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up