Житомир в "червоній зоні". Фоторепортаж

Житомир в "червоній зоні". Фоторепортаж

Сьогодні працює тільки Житній ринок. Сінний закритий.

Також в більшості працюють тільки продовольчі кіоски, промислові зачинені.

Житомир в "червоній зоні". Фоторепортаж, фото №1 на сайті 20minut.ua

Також працюють квітникари. Квітів дуже багато. Закуповували до 8 березня.

Житомир в "червоній зоні". Фоторепортаж, фото №2 на сайті 20minut.ua

У м'ясному павільйоні також багатий вибір, ціни досить помірні, але чомусь дуже-дуже мало покупців.

Житомир в "червоній зоні". Фоторепортаж, фото №3 на сайті 20minut.ua

Почали продавати вже цибулю-саджанку. Залежно від сорту ціни від 45 грн до 120 за кілограм.

Житомир в "червоній зоні". Фоторепортаж, фото №4 на сайті 20minut.ua

Треба визнати, що сьогодні четвер, який завжди починав торгівлю перед вихідними, а народу дуже мало. Вибір товарів є тільки в певних групах. Наприклад, м'ясо і фрукти, овочі є в великій кількості. Інші товари майже не знайти.

З'явилися в продажу мімози. Одна гілочка коштує від 60 до 100 гривень.

Житомир в "червоній зоні". Фоторепортаж, фото №5 на сайті 20minut.ua

Маленькі тюльпани коштують по 25-30 гривень за одну квітку.

На ринку постійних послуг продовжують себе впевно почувати продавці ритуальних товарів. Такі вінки коштують від 250 до тисячі гривень, той що зверху.

Житомир в "червоній зоні". Фоторепортаж, фото №6 на сайті 20minut.ua

Взагалі в Житомирі значно зросли не тільки тарифи на комунальні послуги, а й на поховання.

Якщо раніше поховати рідну людину можна було в бюджетному варіанті до 5 тисяч, то зараз повний перелік послуг та традиції вимагають викласти з кишені до 20 тисяч гривень. І це ще без оркестру, якій вже давно не замовляють та без пам'ятника.

По Хлібній магазини вже також повним ходом пропонують святкові товари.

Житомир в "червоній зоні". Фоторепортаж, фото №7 на сайті 20minut.ua

 

На центральній вулиці Житомира сидять бабусі та намагаються продати якійсь антикваріат зі старого посуду ще післявоєнної доби. Грошей немає, і старенькі намагаюся хоч якось вижити.

Житомир в "червоній зоні". Фоторепортаж, фото №8 на сайті 20minut.ua

В універмазі продають тільки каву та працює магазин побутової хімії. Всі інші відділи зачинені.

Житомир в "червоній зоні". Фоторепортаж, фото №9 на сайті 20minut.ua

 

 

 

Коментарі (30)
  • Валенина Ковтонюк
    Аїсти не требалюдям
  • Oleksandra Karp Leshko
    Придурки!! Скільки ще цей дибілізм буде? За що люди мають жити?
  • Вячеслав Лук'янчук
    Автор, засунь своє фото собі в дупу.
  • Вячеслав Столяр
    Правільно,спікулянтов унічтожить.

keyboard_arrow_up