На Житомирщині триває конкурс для участі у проекті «Дитяча Демократія». УМОВИ

На Житомирщині триває конкурс для участі у проекті «Дитяча Демократія». УМОВИ

На Житомирщині триває прийом заявок та конкурсних робіт до участі у молодіжному проекті «Дитяча Демократія», - інформує прес-служба ОДА.

Переможці конкурсу увійдуть до складу Бюро змін «Дитяча Демократія», отримають знання та навички з проектного менеджменту, побудують демократичні стосунки з дорослими членами команди і разом з експертами реалізують найцікавіші ідеї.

Мета проекту та проведення конкурсу – відбір найбільш активних, мотивованих і ефективних дітей із Житомирської області для подальшої роботи в рамках програми «Дитяча Демократія».

До участі у конкурсу запрошуємо дітей та підлітків віком від 12 до 16 років із м. Житомир та районів і міст Житомирської області, які мають бажання ініціювати та реалізувати ідеї, що поліпшуватимуть життя в нашій країні.

Досвід організаційної роботи або волонтерства у громадському секторі, реалізації проектів, творчої, наукової та винахідницької діяльності вітається.

Для того, аби потрапити до команди бюро змін «Дитяча Демократія» необхідно подати:

 • електронну заявку (Google Forms), яка містить анкетні дані, відповіді на питання Конкурсу, та є необхідною для включення претендента до списку Учасників (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4Ifx1bWorbuDCVezgJF1zHLqFrpTR3odEtAV_wKSX4K7lUQ/viewform?usp=sf_link )
 • конкурсну роботу – відеозапис, у якому учасник представляє себе та своє бачення відповідної тематики.

Конкурсна робота має відповідати таким умовам:

-  відеозапис може бути виконано у будь-якій формі, обраній Учасником,

-  героєм відеозапису має бути сам Учасник, а не третя особа,

-  загальна тривалість відеозапису не має перевищувати 3 хвилин.

Конкурсна комісія оцінюватиме конкурсні роботи за критеріями:

 відповідність конкурсної роботи загальній ідеї Конкурсу,

 • повнота та змістовність відповідей,
 • потенціал та перспективність Учасника,
 • уміння презентувати себе та свої ідеї,
 • креативність та оригінальність,
 • позитивність та дружелюбність,
 • якість виконання відеозапису.

Комісія визначить 20 переможців, які увійдуть до складу Бюро «Дитяча Демократія».

Переможці отримують посвідчення учасника Бюро змін «Дитяча Демократія», а по закінченні терміну роботи у Бюро – Сертифікат із зазначенням виконаного проекту.

Крім цього, переможці зможуть стати учасниками тренінгової програми «Дитяча Демократія», для них упродовж дії програми організовуватимуться зустрічі та заходи за участю провідних фахівців у галузі освіти, управління, соціальних відносин, мистецтва тощо.

Кращі конкурсні роботи представлять у програмі Освітнього фестивалю «Арсенал Ідей».

Заявки приймаються до 31 грудня 2018 року. Оголошення результатів Конкурсу відбувається не пізніше 20 січня 2019 року.

За детальною інформаією можна звернутись до конкурсної комісії за тел.: (063) 267-11-14, (067) 419-67-24, e-mail: arsenal.idei.zt@gmail.com, адреса: 10014, Житомир, вул. Михайлівська, 7.

Організатори Конкурсу - Благодійний фонд «Мистецький Арсенал», Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал». Офіційні сайти організаторів: www.art-arsenalfund.org  www.artarsenal.in.ua.

Нагадаємо, що проект Бюро змін «Дитяча Демократія» презентувала дружина Президента Марина Порошенко в «Арсеналі Ідей» під час робочого візиту до Житомирщини наприкінці жовтня.

Довідково. Ідея проект «Дитяча демократія» полягає у моделюванні та створенні нової форми організації, що має демократичну структуру. Вона передбачає співпрацю підлітків та дорослих експертів у розробці, організації та реалізації соціально важливих проектів, що допоможе молодим активним людям навчитися брати на себе відповідальність та отримати унікальний досвід демократичної поведінки, що є особливо актуальним та своєчасним у нашій країні в контексті розвитку громадянської освіти. Діяльність організації впливатиме на розвиток місцевих громад та їх активності, на залучення молоді до вирішення важливих суспільних проблем.

Мета проведення Конкурсу:

 відбір найбільш активних, мотивованих і ефективних учасників Бюро змін для подальшої роботи діяльності в рамках програми «Дитяча Демократія»;

 • створення демократичної організації, що передбачає спільну роботу підлітків та дорослих експертів у організації та реалізації соціально важливих проектів;
 • надання молодим учасникам програми досвіду демократичних стосунків;
 • стимулювання у підростаючого покоління загальнолюдських цінностей: патріотизму, моральності, толерантності, дружелюбності, почуття краси і гармонії;
 • підвищення інтересу молодого покоління до сфери науки, інновацій, технологій та винахідництва;
 • надання додаткових стимулів для реалізації творчого потенціалу талановитої молоді.
0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

17:59 Інформація про те, що митрополит Никодим перейшов до Православної церкви України, не відповідає дійсності 17:55 «Побити журналіста коштує менше, ніж квитки у кіно», - учасники дискусії 17:20 Свято Миколая: вірші, оповідання, пісні, народні звичаї та прикмети до Дня Святого Миколая 17:00 «Дизель Шоу» привітало маленьких житомирян з Днем Святого Миколая Від читача 13:16 Митрополит Никодим переходить до Православної Церкви України 16:40 19-річного коростенця засудили до позбавлення волі на 6 років 6 місяців за злочин під час іспитового терміну 16:20 Житомирський водоканал отримав відзнаку за здобутки у сфері екологічної безпеки 16:00 За 11 місяців від кору вакцинували майже 88% дітей 15:40 Безпечної криги не існує: рятувальники попереджають про правила зимової риболовлі 15:16 У Житомирі районні ради після виборів будуть ліквідовані 15:00 У Житомирі через замикання в мережі горів житловий будинок на трьох господарів 14:39 Після публікації "20 хвилин" чиновники міськради пообіцяли перевірити діяльність комунального закладу «Централізована бібліотечна система» 14:27 З міського бюджету Житомира виділено більше 1 млн грн на дорожню розмітку 14:20 Обласна рада прийняла бюджет на 2019 рік. ВІДЕО 14:00 У Житомирі нові дільничні офіцери поліції присягнули на вірність Українському народові 12:40 У Житомирі епідпоріг по грипу перевищено на 80 % 12:26 Понад 3 тонн піщано-сольвої суміші використали дорожники для посипання автошляхів області 12:20 В Україні з'являться нові 100 гривень 12:00 Крампуси, янголи, віслюк Вітус та Поліський Святий Миколай: Малинівка запрошує на відкриття унікальної Садиби 11:55 Пластуни привезли у Житомир Вифлеємський вогонь миру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up