Житомиряни знову можуть замовити індивідуальний номерний знак онлайн

Житомиряни знову можуть замовити індивідуальний номерний знак онлайн

З 23 березня в Електронному кабінеті водія знову стала доступною послуга замовлення індивідуальних номерних знаків. 

Автовласники можуть замовити індивідуальний номерний знак онлайн і потім отримати його двома способами:

 • самовивіз;
 • з доставкою на відділення «Нової Пошти».

Самостійно забрати індивідуальний номерний знак можливо у Головному сервісному центрі МВС у Києві – в управлінні стандартизації за адресою вул. Туполєва, 19. Логістичні послуги надає ДП «ІНФОТЕХ» і вони включають в себе доставку «Новою Поштою» по всій території України, де працюють відділення.

Що таке індивідуальний номерний знак

Індивідуальний номерний знак – це додаток до номерного знаку державної реєстрації транспортного засобу за індивідуальним замовленням власника.

«Напис на індивідуальному номерному знаку обов’язково має бути індивідуальним і не може повторюватись. Тобто, якщо якийсь номерний знак уже було замовлено і виготовлено раніше, то власнику транспортного засобу варто придумати іншу комбінацію. Завдяки онлайн-сервісу в Електронному кабінеті водія клієнт одразу може перевірити доступність комбінації букв та цифр», – пояснив начальник РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький.

Напис на індивідуальних номерних знаках для автомобілів може містити від трьох до восьми символів – від трьох до восьми літер чи від трьох до семи літер і цифр. А напис на індивідуальних номерних знаках для мотоциклів може містити від трьох до шести символів – від двох до п’яти літер і цифр. Літер у написі на індивідуальному номерному знакові має бути не менше ніж дві. Розділові знаки не допускаються.

Вартість послуги виготовлення індивідуальних номерних знаків:

300 грн — три символи (мінімальне замовлення);

90 грн — кожний наступний (до восьми символів);

466,44 грн — вартість спецпродукції (номерних знаків для авто);

266,58 грн  — вартість спецпродукції (номерних знаків для мотоцикла).

«Важливо зауважити: якщо клієнт хоче додати до макету індивідуального номерного знака графічний елемент, то зробити це можливо виключно під час офлайн візиту до будь-якого зручного сервісного центру МВС. Замовити номерний знак з графічним елементом онлайн – неможливо», – розповів начальник ТСЦ МВС № 1841 Юрій Опанащук.

Вартість логістичних витрат ДП «ІНФОТЕХ» – доставка на відділення «Нової Пошти» – 500 грн.

Тривалість виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків заводом виробником – до 30 днів з дня відправлення макету на виробництво. Тому отримання індивідуальних номерних знаків автовласником може бути орієнтовно через понад місяць.

Після отримання комплекту індивідуальних номерних знаків обов’язково проводиться перереєстрація транспортного засобу. Вартість послуги та бланкової продукції – свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу для усіх категорій – орієнтовно 512 грн. Самовільне закріплення номерного знака не допускається, він має бути внесений у особливі відмітки до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.

 

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС
в Житомирський області

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
 • Саша Зименко

  Тільки в Житомирі вічно якоюсь хуйньою займаються. Чи то ковід чи то війна, чи навіть 4 роки тому...((
 • Валерий Снигуровский

  Такої уйні, нема НІДЕ-Є ПЕВНИЙ ПОРЯДОК , У ВСІХ КРАЇНАХ. З ПРИХОДОМ ПОВНОГО ЗНИЩЕННЯ МВС-ПОЧАЛОСЬ ЦЕ ШАПІТО, ВИСТРИНЧУВАННЯ НА ДОРОГАХ ТА ТОТАЛЬНОЇ КОРУПЦІЇ. БЕЗЛАД НЕ ТІЛЬКИ ТРИВАЄ-ВІН НАБИРАЄ ОБЕРТІВ, ТИМ БІЛЬШЕ ПІД ЧАС ВІЙНИ!!!

  NERObot reply Валерий Снигуровский

  В чому проблема? ІНЗ це просто ще одна послуга яка підвисить КПІ профільного державного підприємства, гроші сплаченні клієнтом за цю послугу наповнюють бюджет, ви ж не плюєтесь коли на Укрпошті можна придбати вафлі «Артек» або заплатити комуналку, НІ тому що це просто розширення переліку послуг за рахунок чого росте КПІ.

keyboard_arrow_up