Житомиряни вимагають заборонити підвищувати вартість проїзду в громадському транспорті без обговорень з громадою

Житомиряни вимагають заборонити підвищувати вартість проїзду в громадському транспорті без обговорень з громадою

Транспортне питання не зникає з порядку денного життя нашого міста: його обговорюють на вулицях, в маршрутках і на сторінках соцмереж.

Ось і на сайті міської ради нещодавно з'явилася нова петиція містянина Віктора Симона про заборону підвищення вартості проїзду та прийняття рішень у транспортній сфері без обговорення з житомирянами. У ній йдеться про таке:

"Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування», первинним суб’єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста.
Обмеження прав територіальних громад на місцеве самоврядування згідно з Конституцією та законами України може бути застосоване лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану.
Мешканці Житомирської міської об’єднаної територіальної громади наполегливо вимагають від мера Житомира та посадових осіб Житомирської міської ради не порушувати законодавство України, не нехтувати правами та інтересами територіальної громади, а тому не виносити на розгляд та затвердження виконавчого комітету будь-які проекти рішень, що стосуються сфери транспорту у місті Житомирі (питання затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів, укладання договорів з приватними перевізниками, встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування тощо) без організації та проведення громадських слухань, а також врахування зауважень і пропозицій громадськості".

Пропозиція уже набрала 65,2 % необхідних голосів.

Коментарі (6)
 • Viktor Symon

  Дуже вам вдячний за розміщення інформації на сайті!
 • Alexandr Ilbitskiy

  Ох уж эти любители халявы

  Денис Ковалев reply Alexandr Ilbitskiy

  Alexandr Ilbitskiy ¿?????????

  Viktor Symon reply Alexandr Ilbitskiy

  Viktor Symon reply Alexandr Ilbitskiy

  Viktor Symon reply Alexandr Ilbitskiy

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up