Житомиряни проти підвищення вартості проїзду. ОПИТУВАННЯ

Житомиряни проти підвищення вартості проїзду. ОПИТУВАННЯ

У Житомирі 4 вересня вдруге провели громадські слухання, на яких представники міської ради, жителі міста та перевізники обговорили транспортні питання.

Тема вартості проїзду в маршрутках наробила галасу в мережі Фейсбук. Там обурені житомиряни пояснювали, чому немає підстав підвищувати вартість проїзду: погані умови перевезень, старі маршрутки і часто хамовиті водії.

 Журналісти редакції «20 хвилин» поспілкувалися з містянами на вулицях Житомира і дізналися їхню думку стосовно можливого підвищення вартості проїзду:

«Це дорого. Якщо дивитись на якість і комфортабельність деяких маршруток, то виникає питання: за що тут платити 7 гривень?, я б і безкоштовно в такій на проїхала», - розповіла студентка Марія, 20 років.

«Якщо це рішення підкріплюється підвищенням зручності і доступності транспорту, то я за. Хочеться бачити більше автобусів з низькою посадкою, замість маршруток на кшталт 44-ї, з вузькими дверима і високими східцями», - зазначила вчителька Ірина, 45 років.

«Для того, щоб піднімати вартість проїзду, необхідно мати нормальний транспорт, який не буде розвалюватись посеред дороги. Нехай перевізники спочатку подбають про те, щоб маршрутки були комфортними, а потім вже і встановлюють більшу вартість проїзду. Я готовий платити більше, якщо стан наших маршруток покращиться», - поділився рекрутер Віталій, 25 років.

«Я не збираюсь навіть 5 гривень платити за те, що водій навіть приїхати вчасно не може. Я стою чекаю маршрутку на роботу по 30 хвилин. А про вигляд маршруток я взагалі мовчу. Немає тут підстав підвищувати вартість проїзду», - наголосила підприємець Ольга, 42 роки.

«Це підвищення необґрунтоване. Якщо всі маршрутки будуть нові, то це ще виправдана ціна, але якщо буде такий же старий транспорт, то чому я маю платити більше? Немає гарантії, що перевізник забезпечить новий транспорт і комфортні умови для проїзду. А оці обіцянки, це лише слова, нам таке і минулого року обіцяли», - розповідає працівниця банку Катерина, 37 років.

Як бачимо, житомиряни готові платити більше, але лише в тому випадку, якщо буде за що платити. Більшість не вірить, що перевізники забезпечать комфортний проїзд, тому і виступають проти підвищення цін на проїзд у маршрутках.

Нагадаємо, житомирські маршрутки їздять з незакритими дверими.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:21 Стипендію Кабінету Міністрів України призначено двом аспіратам Житомирських університетів 16:19 У Коростишеві рятувальники відкрили двері квартири, де перебувала жінка, яка потребувала допомоги 15:41 На автодорозі Київ — Чоп нетверезий водій вчинив ДТП 15:20 10 років ув’язнення за зґвалтування неповнолітньої – ювенальні прокурори довели вину жителя Оліївської громади Від читача 17:54 Цифрова гігієна 15:00 У Житомирі довідку про неперебування на квартирному обліку тепер можна отримати онлайн 14:40 У ДТП на вул Володимирській в Житомирі отримав травми пішохід 14:18 2-3 травня в Україні почне теплішати, заморозки відступлять — прогноз погоди 14:00 У Житомирі завершують реконструкцію історичного будинку на Великій Бердичівській photo_camera 12:43 До лав поліції Житомирщини долучилися випускники закладів освіти системи МВС 12:20 6 загорянь сухої рослинності ліквідували вогнеборці протягом доби photo_camera 12:00 Все про пробу Манту: правда і міфи 11:31 У Житомирі випала з вікна 18-річна дівчина: поліція з’ясовує обставини трагедії 11:20 У 27 багатоповерхівках Житомира капітально відремонтують 37 ліфтів 11:01 Упродовж минулого тижня щонайменше троє житомирян постраждали від шахраїв під час купівлі чи продажу товарів онлайн 10:37 У Радомишлі 19-річна водійка збила жінку-пішохода: потерпіла в лікарні 10:20 Нацспротив: на Житомирщині вже 12 груп громадян пройшли підготовку до національного спротиву у 2026 році 10:00 Депутати звернулися до Кабміну щодо розблокування рахунків КП "Житомиртеплокомуненерго" 09:40 Сили оборони збили 154 ворожі БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 29.04.2026 щодо російського вторгнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up