Житомирські поліцейські розповіли про результати перевірки маршрутних автобусів

Житомирські поліцейські розповіли про результати перевірки маршрутних автобусів

З 20 квітня на території України розпочалось проведення комплексної перевірки під умовною назвою «Перевізник», що спрямована на профілактику аварійності та зниження її наслідків на пасажирському транспорті.

За даний період житомирськими патрульними було зафіксовано 784 порушень. Більш детально про те, які саме порушення були виявлені, журналістам «20 хвилин» розповів речник управління патрульної поліції Житомирської області старший лейтенант Ігор Іванюк.

«З 20 квітня 2018 року до початку липня патрульні поліцейські відпрацьовували операцію під умовною назвою «Перевізник». За цей проміжок часу патрульними поліцейськими зафіксовано 784 порушень серед перевізників. Загалом перевірено 3 тис. 415 автобусів. Серед виявлених правопорушень найбільш поширеними були: недотриманння водіями вимог дорожніх знаків та розміток — 27;  відхилення від маршруту руху — 272; виявлено 75 випадків несвоєчасного проходження обов'язкового технічного контролю, а також зафіксовано 131 випадок керування водієм автобусом або іншим маршрутним засобом без необхідних документів. Згідно результатів перевірки на порушників було складено адміністративні матеріали», - повідомив Ігор Іванюк.

Додамо, з 12 по 15 липня 2018 року патрульні поліцейські оформили  6 адміністративних протоколів за керування мопедами в стані алкогольного сп’яніння. Один з водіїв, керуючи в стані сп’яніння, наражав на небезпеку не тільки себе, а й свого малолітнього сина, який їхав на мопеді разом з ним по центральній вулиці міста. Під час освідування на стан сп’яніння прилад зафіксував результат – 0,95 проміле. Інший водій в стані алкогольного сп’яніння на мопеді з несправним освітленням та габаритами вирішив проїхатись нічним містом. Як наслідок, водій був зупинений патрульними та в ході перевірки прилад зафіксував 1,45 проміле. Загалом за вихідні дні (14.07 — 16.07.2018) патрульні виявили 15 водіїв у стані алкогольного сп'яніння.

Управління патрульної поліції нагадує, що керування транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, – заборонено.

Алла Герман

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up