Житомир бореться з наслідками снігопаду — в першу чергу чистять центральні магістралі
Як інформують в міській раді, в першу чергу очищають та обробляють протиожеледними засобами головні магістралі, мости, спуски і підйоми. І вже потім — міжквартальні та другорядні вулиці.
Усього задіяно 14 одиниць великогабаритної техніки та 11 одиниць тротуарної.
"Техніка працювала всю ніч та навіть за максимальної залученості людей і техніки під час тривалого снігопаду дороги не можуть бути ідеально чистими одночасно і всюди", — наголошує міська рада.
Крім того, містянам нагадують, що прибирання прибудинкових територій, тротуарів і проходів біля житлових будинків є зоною відповідальності ОСББ та керуючих компаній.
Сьогодні з 05:00 задіяні 96 працівників у складі бригади з ручного прибирання. Дорожники очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, острівці безпеки, пішохідні переходи.
У парках і скверах працюють "зеленбудівці". До прибирання снігу та обробки ділянок залучили 3 одиниці техніки та 64 працівники.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.