Жахлива автотроща у Новоград-Волинському районі: 9 працівників ТТУ загинули, повертаючись з відпочинку

Жахлива автотроща у Новоград-Волинському районі: 9 працівників ТТУ загинули, повертаючись з відпочинку

22 вересня увечері на 250 км автодороги Київ-Чоп сталася дорожньо-транспортна пригода за участі вантажівки та автобуса. У результаті 9 людей загинули, ще 10 отримали травми різного ступеня тяжкості. Поліція розпочала розслідування обставин пригоди.

Як повідомляє ГУНП у Житомирській області, попередньо встановлено, що близько 22:30 на трасі Київ-Чоп, поблизу с. Великий Молодьків Новоград-Волинського району, 55-річний водій "DAF" з напівпричепом (цистерна), прямуючи у напрямку столиці, не впорався з керуванням та зіткнувся з автобусом сполученням "Житомир-Яремча", що стояв на узбіччі дороги. 

За наявною інформацією, 66-річний водій автобуса зупинився для усунення виниклої у дорозі технічної несправності (заміни колеса). У момент ДТП частина його пасажирів знаходились на узбіччі дороги.

У результаті на місці пригоди загинули 9 пасажирів автобуса (повні анкетні дані встановлюються). Водія вантажівки та ще 9 пасажирів автобуса, віком  від 42 до 71 року було госпіталізовано до Новоград-Волинської лікарні.

Відео дня

Необхідну медичну допомогу було надано і водієві вантажівки. Наразі він затриманий у порядку ст.208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. 

На місці події працюють слідчо-оперативні групи Новоград-Волинського ВП та Головного управління Нацполіції в області. Розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ. Зафіксовані усі обставини дорожньо-транспортної пригоди. 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:00 В Україні запрацювала Єдина інформаційна платформа з питань зниклих безвісти за особливих обставин 14:41 Від початку року в Житомирі поліцейські склали 189 адміністративних матеріалів щодо домашнього насильства 14:21 13 пожеж ліквідували рятувальники Житомирщини за минулу добу 14:00 Центри реабілітації на Житомирщині шукають працівників Від читача 10:47 Остерігайтеся шахрайських Telegram-ботів! 12:39 У закладах професійної освіти Житомирщини відбувся випуск кваліфікованих кадрів 12:20 ДПС нарахувала понад 221 млн грн штрафів за порушення під час продажу тютюнових виробів 12:00 Про засмагу: як правильно доглядати за шкірою 11:38 Запрошуємо на презентацію книги «Ботанічний сад Поліського національного університету імені Героїв-десантників» 11:23 Житомирська команда "Ветерани Полісся" виборола на відбіркових змаганнях «Сильні України» 10 медалей 11:00 За вчинення домашнього насильства троє жителів Звягельського району постануть перед судом 10:40 1 500 грн на спорт для ветеранів та ветеранок: стартував третій етап прийому заяв 10:22 Віталій Бунечко провів нараду щодо реконструкції приміщень та вхідної групи поліклініки №2 у Житомирі 10:00 Житомирянин Сергій Цимбалюк став четвертим в Європі на змаганнях з параамреслінгу 09:40 ЗСУ ліквідували ще 1110 окупантів 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 02.07.2025 щодо російського вторгнення 09:00 2 липня: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:51 Реєстрація електронних кабінетів уже доступна для всіх категорій вступників 2025 17:25 За реалізацію фальсифікованого алкоголю засуджені сплатять штраф у розмірі 355 тис. гривень 17:00 У Житомирі цього тижня бракує крові 3 і 4 групи з негативним резусом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up