Замітка для водіїв: на Київському шоссе встановили новий радар фіксації швидкості руху

Замітка для водіїв: на Київському шоссе встановили новий радар фіксації швидкості руху

Після анонсованого напередодні заступником начальника Департаменту патрульної поліції Олексієм Білошицьким збільшення кількості ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість автівок приладом «TruCAM», на Київському шоссе було зафіксована поява одного з них.

Цю інформацію підтвердила пресофіцер патрульної служби в Житомирській області Тетяна Носадчук: «Так, відтепер «TruCAM» встановлено і у нас в місті, а саме на Київському шосе», - заявила пані Тетяна.

За її словами, станом на 20.11.19. патрульними було виявлено близько 12 правопорушень на цій ділянці дороги. До речі, на водія-порушника, згідно зі статтею 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, чекає штраф за перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км/год. - 255 грн, більше ніж на 50 км /год. - 510 грн.

Нагадаємо, що лазерний вимірювач швидкості TruCAM використовуються для вимірювання швидкості руху на аварійно небезпечних ділянках та місцях, де трапляється найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками, на міських дорогах і трасах міжнародного значення.

Ірина Хоцька

 

Коментарі (9)
 • Сергій Рудик

  Нашим долб.....м пох.... ети радары
 • Alexsandr Kovtunovich

  Ще жодна фіксація порушення не спасла життя при ДТП!
 • Сергей Выговский

  Так знак встановити треба, що йде відеофіксація, реформатори, трьохмісячні
 • Andrew Akhmedov

  Наверное по этому случаю на трассе так же появилось 5-6 «аварійно небезпечних ділянок» с ограничением в 50( а было 110)- прямо перед карманами разворотов и поворотами.. чтоб трукамить удобнее..
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up