З перевізником маршруту № 177 розривають договір через нетверезого водія

З перевізником маршруту № 177 розривають договір через нетверезого водія

Із перевізником, що працює на маршруті № 177 «Житомир-Висока Піч», буде розірвано договір. Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

 

 

24 лютого на маршрут №177 "Житомир - Висока Піч" вийшов водій у нетверезому стані.

«Дав доручення негайно розірвати договір із перевізником, у якого на маршрут вийшов нетверезий водій. Вже сьогодні всіх попереджено. До середи чекаю пропозиції від перевізників, які бажають якісно обслуговувати 177 маршрут "Житомир-Висока Піч"», – повідомив голова ОДА Ігор Гундич.

Вчора перевізнику направлено листа про те, що з 3 березня 2017 року з ним буде розірвано договір на перевезення пасажирів. До цього часу Житомирська ОДА знайде іншого виконавця послуг.

Всі пропозиції щодо тимчасового обслуговування маршруту № 177 «Житомир-Висока Піч» приймаються до 1 березня 2017 року за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/4, управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму. Довідки за тел.: (0412) 47-46-29.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:20 Житомирщина та Рівненщина спільно працюють над врегулюванням використання самозаліснених земель 11:00 На Малинщині автівка з’їхала у кювет та зіткнулася з деревом: загинули двоє чоловіків photo_camera 10:39 Як скористатись безоплатною психологічною допомогою для ветеранів і ветеранок 10:20 На Черняхівщині автомобіль впав у ставок: водій і троє пасажирів загинули Від читача 17:29 Медіаграмотність та її складові 10:00 За матеріалами СБУ до 15 років тюрми заочно засуджено зрадника зі Скадовська, причетного до катувань українських патріотів 09:40 Сили ППО відбили масштабну атаку росії: збито 652 БпЛА і 41 ракету 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 14.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 14 травня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 20:06 Внаслідок сьогоднішньої російської атаки на Житомирщині постраждало 2 людини photo_camera 17:27 Аукціон ДП “СЕТАМ”: долучайтесь до аукціонів з продажу об’єктів нерухомості 17:00 #єВідновлення: На Житомирщині вже погоджено 460 заяв громадянам на отримання житлових ваучерів для ВПО з ТОТ 16:40 У Житомирі на узбіччі вул. Андріївської виявлено несанкціоноване звалище відходів 16:17 На Житомирщині поліцейські викрили схему фіктивного працевлаштування чоловіків призовного віку до коледжу 16:00 Екоінспекція зафіксувала незаконну порубку 28 дерев у Черняхівській громаді 15:39 Медична грамотність - основа здорових рішень 15:19 За позовом прокуратури до бюджету Попільнянської селищної ради стягнуто понад 5 млн грн заборгованості за оренду землі 15:00 Напередодні купального сезону на Житомирщині перевіряють рекреаційні зони photo_camera 14:40 В Україні триває II етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху 14:21 Минулого тижня на автодорогах області патрульні зафіксували 8 фактів порушення вимог перевезення лісопродукції photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up