З 8 квітня перевезення громадським транспортом Житомира - виключно за наявності спецперепустки та засобів індивідуального захисту

З 8 квітня перевезення громадським транспортом Житомира - виключно за наявності спецперепустки та засобів індивідуального захисту

З 8 квітня перевезення міським громадським транспортом здійснюються виключно за наявності спеціальної перепустки та засобів індивідуального захисту.

Для оформлення посвідчень необхідно здійснити реєстрацію на офіційному сайті Житомирської міської ради за посиланням https://forms.gle

Також наголошуємо, що згідно рішення виконавчого комітету  від 20.03.2020 №377 «Про тимчасове обмеження пільгового проїзду у міському громадському транспорті» військовослужбовці та працівники правоохоронних органів при виконання службових обов’язків користуються громадським транспортом безоплатно при пред’явленні службових посвідчень.

Управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради

Відео дня

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:49 Відновлення та підтримка: ветерани війни у Центрі життєстійкості 17:29 В українських школах посилять заходи безпеки 17:01 Житомирян закликають долучитися до Всесвітнього дня прибирання 16:46 У Житомирі відзначили День усиновлення Від читача 11:38 Житомир зустрічає інклюзивні книжки: подія, яку варто відвідати з дитиною 16:21 Зарості конопель та півкілограма канабісу виявили поліцейські у двох жителів Житомирщини 16:00 Програма заходів до Дня міста на 19-20 вересня 15:37 20 вересня у Житомирі — Відкриття пластового року 15:21 Патрульні допомогли іноземцю, який залишився на дорозі без транспорту і речей, дістатися столиці 15:00 Поліцейські повідомили про підозру водієві в учиненні смертельної ДТП в Звягелі 14:39 У центрі Житомира біля Шодуарівського парку повторно виявлено стихійне сміттєзвалище 14:21 У Житомирі робоча група перевірила стан ділянок безбар’єрного маршруту на вулиці Вітрука 14:00 20 вересня камерний оркестр Житомирської філармонії запрошує на музично-літературний перформанс 12:39 Дев’ять житомирських студентів стали стипендіатами Верховної Ради України 12:21 Першокласний апдейт у Пакунку школяра: невдовзі за програмою купуйте книжки для першачків 12:00 Поліція розшукує безвісти зниклого 47-річного жителя Бердичівського району 11:40 "Каштани для ЗСУ" — у Житомирі триває осіння акція на пдтримку наших Захисників 11:20 Робочий візит Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Олексія Соболєва на Житомирщину play_circle_filled 11:01 Житомирщина відзначила призерів МАН: 26 юних науковців отримали нагороди play_circle_filled photo_camera 10:40 У Житомирі до Дня рятувальника вийшла книга «Вторгнення 2»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up