З 1 по 5 жовтня на майдані Соборному у Житомирі буде обмежений рух транспорту

З 1 по 5 жовтня на майдані Соборному у Житомирі буде обмежений рух транспорту

З 1 по 5 жовтня 2019 року рух транспорту на майдані Соборному в Житомирі буде перекритий у зв’язку із проведенням Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, який проходитиме протягом 3-4 жовтня.

Про це повідомляють в Управлінні патрульної поліції Житомирської області.

Упродовж кількох днів на майдані Соборному проходитиме виставка великогабаритної техніки. У зв’язку із цим рух транспорту по майдану Соборному з 01.10.2019 по 05.10.2019 буде перекрито.

Водночас за інформацією Житомирської міської ради, рух транспорту під час проведення заходів Форуму проходитиме в об’їзд – площею Перемоги, вулицями Театральною, Любарською і Дмитра Донцова.

Нагадаємо, що 3-4 жовтня у Житомирі відбудеться масштабна подія міждержавного значення – Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:20 Кір: симптоми, небезпека і новий календар щеплень 15:00 Сніг, часом з дощем, ожеледь і помірний мороз — погода у Житомирі 14:40 26-річний житомирянин на автівці збив чоловіка на пішохідному переході в Бердичеві 14:20 Представники Житомирщини взяли участь у тренінгу ЮНІСЕФ щодо врахування потреб дітей у бюджетуванні освіти Від читача 16:47 Захисти себе від дезінформації та спаму. 14:00 Тільки після втручання Бердичівської окружної прокуратури забезпечено збереження об’єкта культурної спадщини 12:40 Генератор від держави: хто може скористатися новою програмою “СвітлоДІМ” 12:21 За позовом прокуратури Олевській громаді повернуто 18 земельних ділянок у комунальну власність 12:00 Пожежа в квартирі 9-поверхівки в Житомирі: врятовано 90-річного чоловіка photo_camera 11:42 Упродовж минулої доби рятувальники тричі надавали допомогу медикам на засніжених дорогах photo_camera 11:19 Снігопади на Житомирщині: ситуація на дорогах контрольована 11:00 У Житомирі сніжить: спецтехніка працює на вулицях міста photo_camera 10:40 У Житомирській громаді оновили порядок роботи пунктів незламності 10:20 11 вантажних та легкових автівок зіткнулися у ДТП біля Коростишева: рятувальники деблокували постраждалого водія та відбуксирували пошкоджені авто photo_camera 10:00 Графік відключення електрики на четвер, 5 лютого 09:39 У ніч на 5 лютого Сили ППО збили 156 ворожих БпЛА 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 05.02.2026 щодо російського вторгнення 09:00 5 лютого: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:54 Міжнародні проєкти на Житомирщині: підтримка соціальної сфери та вразливих верств населення 17:27 Обласна прокуратура забезпечила відшкодування понад 7 млн грн заборгованості з єдиного соціального внеску
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up