Про це повідомив рух "Авто Евро Сила" в соцмережах.
"Після провального голосування у ВР акція в попередньому форматі більше не актуальна", - повідомляється на сторінці руху у Фейсбук.
Представники руху переходять до наступного етапу - "Вимагаємо вето президента!".
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер