Відтепер житомиряни зможуть в застосунку Дія бачити штрафи за паркування

Відтепер житомиряни зможуть в застосунку Дія бачити штрафи за паркування

В Електронному кабінеті водія та в застосунку Дія відображаються постанови інспекторів і статус їх оплати.

Раніше в цифрових сервісах відображалися лише штрафи за порушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі або винесені патрульними. Через це водії не завжди вчасно отримували інформацію про постанови інспекторів з паркування і могли пропустити строки оплати.

МВС України спільно з представниками територіальних громад та фахівцями ДП «Інфотех» провело необхідні технічні доопрацювання й налаштування сервісів, щоб забезпечити своєчасне та коректне відображення даних.

Сервіс уже працює в Житомирі, Хмельницькому, Львові, Дніпрі, Дрогобичі, Білій Церкві та Вінниці. Далі – більше міст.

Як це працює?

Маєте цифрове посвідчення водія або техпаспорт — нічого налаштовувати не потрібно
Якщо з’явиться штраф — Дія одразу покаже його
Побачите деталі порушення та суму
Оплатите просто в застосунку

Продовжується цифровізація сервісів МВС, щоб кожен громадянин мав зручний, прозорий, швидкий і захищений доступ до державних послуг.

Послуга реалізується спільно з Міністерством цифрової трансформації України та державним підприємством «ІНФОТЕХ».

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up