В Житомирській області на дорогах встановлять камери та збільшать штрафи

В Житомирській області на дорогах встановлять камери та збільшать штрафи

Незабаром треба буде сплатити 3 тис. гривень за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год  - в Україні підвищать штрафи.

Міністерство внутрішніх справ планує підвищувати штрафи за перевищення швидкості. Відповідний законопроєкт передбачає, що сума штрафу буде збільшена в декілька разів. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що якщо водій перевищив швидкість до 50 км/год, то протягом 10 днів повинен оплатити 127,5 грн, якщо понад 50 км/год - 510 грн. Однак МВС хоче збільшити суму до 3 400 грн в разі перевищення швидкості більш ніж на 50 км/ч.

Також він підкреслив, що в Україні штрафи повинні нараховуватися залежно від рівня доходів порушника, як в Швейцарії та Фінляндії.

Незабаром в Україні планують встановити ще 58 камер в 41 місці. Зараз вже визначили 12 областей - Вінницька, Закарпатська, Запорізька, Харківська, Черкаська, Тернопільська, Одеська, Івано-Франківська, Львівська, Волинська, Житомирська, Рівненська.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:39 Вранці на вул. Грушевського дуже п’яний водій виїхав на тротуар і врізався в будинок 10:20 Внаслідок російської атаки на об’єкти критичної інфраструктури області постраждали 4 працівники «Укрзалізниці». ФОТО photo_camera 10:00 Графік відключення електрики на понеділок, 22 грудня 09:30 Неподалік Коростеня з рейок зійшов вантажний поїзд, попередня причина - ураження БпЛА Від читача 16:21 Цифрова репутація 09:14 Вночі ворог завдав ударів по об'єктах критичної інфраструктури Житомирщини — є постраждалі 09:00 22 грудня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 16:23 Куди військовим та їхнім родинам на Житомирщині звертатися по юридичну допомогу 13:36 Упродовж доби вогнеборці Житомирщини ліквідували 6 пожеж у житловому секторі 12:17 У Житомирі для дітей влаштують безкоштовний різдвяний кінопоказ за класичною історією Діккенса 11:11 Ялинка на свята: яка відповідальність за незаконний зруб 10:57 У Житомирі відкрився другий у місті «МакДональдз»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up