У Житомирі з 1 липня знімуть часові обмеження пільгового проїзду в громадському транспорті

У Житомирі з 1 липня знімуть часові обмеження пільгового проїзду в громадському транспорті

Рішення дозволити пільговий проїзд лише з 10 до 16 години приймалося, коли Житомир перебував у «червоній зоні» карантину.

Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у фейсбуці.

Як він зазначив, незабаром влада повідомлятиме перевізників, щоб переналаштовувати систему, та з початком наступного місяця обмеження буде знято.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (4)
  • Лариса Скорикова
    Завтра вже 1 липня, а кондуктори в тролейбусах нічого про скасування часових обмежень не знають.  Кажуть, їм  ніхто ніяких  вказівок не давав,  що вперше про таке чують.
  • Катерина Мельник
    Ми дуже чекаємо цієї миті.
  • Евгения Табунщик
    Правильно! А то,, САМ не гам и кому то не дам?! " Ведь весь транспорт утром и вечером КАТАЕТСЯ пустым! 👎😡
  • Lika Evtyshok
    Вот маршрутки будут рады!🤣🤣🤣
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:25 Житомирянка втратила близько 120 тисяч гривень під час продажу товарів в інтернеті 17:00 14 липня тролейбусні маршрути №7А та №10 курсуватимуть до залізничного вокзалу! 16:39 Ювенальні прокурори скерували до суду справу стосовно жителя Житомирського району, який ґвалтував свою падчерку 16:21 Випускники ліцеїв із родин загиблих Захисників отримали планшети для навчання Від читача 20:27 Людмила Клименко презентувала новий кліп «Не твоя Цукерочка» 16:00 У Житомирській ОВА можуть скоротити майже 200 посад: уряд готує реформу місцевих адміністрацій 15:38 Лише через 1 рік та майже 8 місяців Захисник на Щиті повернувся до рідного міста Захисник Олександр Піонткевич 15:20 Дощі, грози і підвищення температури: погода у Житомирі на тиждень 15:08 Житомирські рятувальники екстрено відчинили двері квартири, 85-річний власник якої не міг пересуватися 15:02 ДТП на перехресті Мазепи та Гоголівської: травмовано 68-річного водія photo_camera 14:41 Померти стає дорожче: у Житомирі планують суттєво підвищити тарифи на поховання 14:20 Українці здобули 59 нагород на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах "Дракон" photo_camera 14:00 Збитки за незаконну порубку 80 дерев на Житомирщині склали понад 239 тис. грн 12:40 Житомирська спортсменка Анастасія Рибачок разом із Людмилою Лузан вибороли «золото» етапу Кубка світу з веслування 12:20 Одного з найрідкісніших птахів України помітили на Житомирщині 12:00 У Житомирі завершився проєкт «Крок разом», 100 дітей та молодих людей отримали безкоштовну психосоціальну й корекційну допомогу 11:40 Дія.Освіта: Автоматизована система реєстрації гуманітарної допомоги: від реєстрації до звітності 11:19 Вранці у Бердичеві рятувальники ліквідували пожежу легкового автомобіля 11:00 Гороскоп на тиждень 13 - 19 липня 10:39 Легіонельоз (хвороба легіонерів): що потрібно знати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up