У Житомирі поки що не підійматимуть вартість проїзду в громадському

У Житомирі поки що не підійматимуть вартість проїзду в громадському

Дане рішення було прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради 28 червня.

У Житомирі з 1 липня мала зрости вартість проїзду в електротранспорті, але цього не буде. Втім, проїзд може подорожчати: зараз в міській раді опрацьовують пропозиції перевізників.

«Даний проєкт рішення передбачає визначити таким що втратив чинність пункт два рішення виконавчого комітету від 19 січня 2022 року №18 Про затвердження вартості проїзду у міському громадському транспорті. Пунктом два передбачалось підвищення вартості готівкового проїзду в громадському з 8 до 10 гривень. Наразі дане прийняття пропонується скасувати», - зазначили на засіданні виконкому.

Рішення прокоментував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Шевчук.

«Оскільки у попередньому проєкті рішення було два етапи підняття. У другому етапі ми тільки розривали готівку, безготівковий розрахунок залишався в межах, але в розрахунках, які надавали приватні перевізники та комунальні підприємства витрати на паливно-мастильні матеріали були ще по тих цінах на грудень 2021 року. Оскільки зараз розрахунки вже надано нові, структура витрат вивчається, але динамічно змінюється тому зараз ще немає остаточного рішення щодо перегляду вартості проїзду в громадському транспорті. Ми найближчим часом обов’язково доопрацюємо, тому, що ціна на паливно-мастильні матеріали більш-менш фіксується», - сказав Олександр Шевчук.

Нагадаємо, що раніше планувалось з 1 липня підвищити вартість проїзду у міському електротранспорті.

З 1 липня 2022 року, згідно з рішенням виконавчого комітету від 19.01.2022 року за № 18, мав відбутися другий етап підвищення вартості проїзду у міському транспорті.

Згідно з цим рішенням, вартість проїзду мала зрости до 10 гривень в електротранспорті, а маршрутки мали б бути без змін, тобто 10 гривень.

 

Марія Кравчук

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (4)
 • Анастасия Александровна Дреуш

  Кондиционер хоть бы включали
 • Лиана Тарасова

  Тарабанять вдень порожняком, а пенсіонера чи інваліда не візьмуть. Міська влада у воєнний час їм дозволила самостійно "керувати" своїми справами. Нелюди і жлоби - просто не має слів...
  А для міста це позорище!
  Владо, не опускайся так низько, промонітор міста обласного підпорядкування і побачиш, як ти знущаєшся над соціально не захищеними людьми...
 • Олександра Климчук

  Заре це.не.нове
 • Людмила Рацілевич Левківська

  Коли в маршрутках знову діяятиме карта житомирянина???

keyboard_arrow_up