У Житомирі оприлюднили результати опитування містян щодо пішохідного переходу на проспекті Миру

У Житомирі оприлюднили результати опитування містян щодо пішохідного переходу на проспекті Миру

Згідно результатів опитування влада Житомира так і не змогла визначитися, який варіант обрати.

За словами координатора громадської організації «Всеукраїнське громадське об'єднання «Інститут Республіка» Олексія Пронози, опитування проводилося серед житомирян з усього міста. Й думки городян розподілилися майже порівну.

«За місяць в консультації взяли участь загалом 852 житомирянина. Це непоганий результат, адже в інших містах ця цифра була 200-300 людей. У нас так виходить, що за капітальний ремонт підземного переходу проголосувало 47,9% , а за облаштування наземного переходу - 52,1% житомирян. Тепер, я думаю, влада мож приймати рішення. На мою думку як координатора, більш доцільно буде прийняти рішення, яке менш затратне по бюджету», - зазначив Олексій Проноза.

Вислухавши результати опитування, у членів виконкому виник ряд зауважень. Одні кажуть, що потрібно, в першу чергу, враховувати думку мешканців саме району панчішної фабрики. Інші — опитувати водіїв, адже головне - безпека.

Почувши усіх, міський голова подякував координатору у Житомирі за проведену роботу. Та на майбутнє побажав при проведенні публічних консультацій врахувати зауваження колег.

«Ми дякуємо вам за роботу. Однак на майбутнє прийміть до уваги зауваження. В анкеті потрібно робити дослідження трохи ширше. Наприклад, знати конкретно результати опитування городян саме в тому районі, де планують зробити перехід тощо», - сказав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, Житомирська міська рада підписала меморандум з громадською організацією «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут Республіка» щодо впровадження проекту "Публічні консультації". Це інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.


Алла Герман

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up