У Житомирі на вул. Слобідській функціонує спецмайданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів

У Житомирі на вул. Слобідській функціонує спецмайданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів

З листопада 2018 року у м. Житомирі цілодобово функціонує спеціальний майданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів, створений ГУНП в Житомирській області.

Як інформує відділ комунікації поліції Житомирської області, територія спецмайданчика, розташованого за адресою м. Житомир, вул. Слобідська, 35, огороджена залізобетонним парканом, обладнана камерами відеоспостереження та необхідним освітленням.

Одночасно тут може утримуватись до 600 транспортних засобів, які перебувають під постійною фізичною охороною.

ГУНП в Житомирській області інформує: у разі необхідності ви можете отримати довідкову інформацію за номером телефону (096) 455-54-29.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:00 Під час гасіння пожежі у селі Рея рятувальники виявили тіло чоловіка photo_camera 10:41 Після крижаного дощу на дороги області висипали близько 800 тонн піщано-сольової суміші photo_camera 10:20 Мешканцю Житомирщини повідомлено про підозру у зґвалтуванні малолітньої сусідки 10:00 Графіки відключення світла на вівторок, 27 січня Від читача 10:13 Розбираємо аферу: фейкові повідомлення пенсіонерам про «підтвердження віку» 09:40 Окупанти атакували Україну 165 БпЛА 09:21 Оперативна інформація станом на 08.00 27.01.2026 щодо російського вторгнення 09:19 27 січня школярі Житомира навчатимуться дистанційно 09:00 27 січня: все про цей день, свята, події, прикмети і погода у Житомирі 17:52 Житомирщина серед лідерів тваринництва. Розширення державної підтримки агросектору у 2026 році 17:30 Правила безпеки під час атаки дронів-камікадзе 17:00 Перший дитячий оркестр «Richter Kids» відкриває набір юних талантів! 16:41 Сьогодні нашому видатному земляку Михайлові Сичу виповнилося б 85 років 16:20 За фактом забруднення земель в Оліївській громаді відкрили кримінальне провадження 16:00 #плічопліч: Представник Житомирщини серед лауреатів Фонду Президента України «Воля переможців» 15:40 З початку року на Житомирщині народилося 358 дітей 15:21 28 січня з 9 до 17 у Житомирі буде тимчасово обмежено водопостачання: зробіть запас води! 15:00 Потепління принесе в Житомир мокрий сніг та дощ 14:40 Інцидент на майдані Соборному у Житомирі: чоловіки у балаклавах тягнули напіводягненого чоловіка до мікроавтобуса 14:21 Відкриття проти закриттів: бізнес-динаміка України у 2025 році
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up