У Житомирі капітально відремонтують площу Короленка, вул. Перемоги та Велику Бердичівську

У Житомирі капітально відремонтують площу Короленка, вул. Перемоги та Велику Бердичівську

Сьогодні, 5 липня, в прес-центрі міської ради відбулась технічна нарада щодо початку капітального ремонту доріг на вулицях міста Житомира.

Тендер на виконання робіт виграла Київська компанія ПП «Автомагістраль», яка виконає капітальний ремонт площі Короленка, вул. Перемоги та вул. Велика Бердичівська,- інформує прес-служба міськради.

Під час наради обговорили терміни та темпи виконання робіт, відрізки ділянок, які поетапно ремонтуватимуться, а також штрафні санкції у разі недотримання умов договору.

Радник міського голови Олександр Черняхович зазначив: «Тендер проведено, виконавця робіт визначено. Тому можемо розпочинати ремонт доріг у місті. У зв’язку з виконанням робіт можливе ускладнення руху вулицями міста для громадського та приватного транспорту про, що будемо повідомляти заздалегідь і просимо мешканців міста віднестись з розумінням».

 

Коментарі (7)
 • Анатолий Петрович Ширченко

  Йо...ный совок!Понастраивал дорог(((,теперь ремонтируй их,из-за них((хорошо хоть заводы/фабрики(и все остальное)уничтожили.СУГС!!!
 • Светланка Сметанка

  ПУСТЬ ЛУЧШЕ СДЕЛАЮТ ОБЕЩАННЫЙ СКВЕР ВМЕСТО ЗАБОРА ( КОТОРЫЙ СТОИТ УЖЕ ГОДАМИ) И  + ФОНТАНЧИК, ЕСЛИ "ИДУТ В ЕВРОПУ?!
  А ТО ЛЮДЕЙ ВЫГНАЛИ ИЗ ДОБРОТНОГО ДОМА, КОТОРЫЙ МОЖНО  БЫЛО ОТРЕМОНТИРОВАТЬ, А ЖИЛЬЯ ХОРОШЕГО НЕ ДАЛИ...  - ЗАСУНУЛИ В ОБЩАГИ - КОМНАТУШЕЧКИ!!!
  КУДА НЕ ТКНИСЬ - КРУГОМ БАРДАК И АФЁРЫ!!!
 • Светланка Сметанка

  КАКОЙ ОТ ТОГО ТОЛК, ЕСЛИ РОЮТ  ЧУТЬ ЛИ НЕ КАЖДЫЙ МЕСЯЦ?!

  Светлана Степанюк- Павелко reply Светланка Сметанка

  Сначала надо заменить водопроводные и теплосети.
 • Larisa Derkach

  Параджанова второй год делают, "а воз и ныне там..." езжу каждый день, рабочих много толку мало. Наверное к Новому году не сделают. Или асфальт на снег будут класть...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up