У Житомирі триває підготовка до зимового періоду, - зазначає прес-служба міськради.
Наразі для боротьби з ожеледицею на вулицях міста вже закуплено 1461 тонну технічної солі, 5000 тонн піску, 42 тонни бішофіту, а також вже замішано 4 720 тонн піщано-сольової суміші.
Про це повідомив керівник комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Сергій Янушевич 16 листопада.
«Для роботи в зимовий період закуплено необхідні суміші, а також підготовлено спеціалізовану техніку, яка працюватиме для недопущення ожеледі на проїжджій частині та зменшення ризику аварійності», - зазначив Сергій Янушевич.
Всього для роботи взимку підготовлено 27 одиниць автомобілів та обладнання, а саме:
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер