У Житомирі 13-річний хлопчик за кермом тягача розкурочив паркан і асфальт та перегородив вулицю. ФОТО. ВІДЕО

У Житомирі 13-річний хлопчик за кермом тягача розкурочив паркан і асфальт та перегородив вулицю. ФОТО. ВІДЕО

Вдень 13 вересня 2020 року біля 15 години, по вулиці Гагаріна, 50 сталася незвична дорожньо-транспортна пригода.

Зі слів свідків, один з братів доручив іншому поїхати розвернутися на тягачеві. Молодший, тринадцятирічний хлопець, не маючі жодного досвіду та водійського посвідчення, не впорався з керуванням тягача та щоб не здійснити наїзд на стовп, здійснив наїзд на паркан приватного будинку по вулиці Гагаріна, 50.

Паркан та частину нового асфальту було просто зрізано задньою частиною тягача.

Що незвичне в цієї ситуації, всі учасники події, окрім власника пошкодженого паркану, демонстрували повний спокій і зовсім не нервували. Можна зробити припущення, що хлопцям таке вже проходить не перший раз та вони повністю впевнені в своєї безкарності. До того ж, вони, а саме молодший хлопець, взагалі намагався «все порішать» і не викликати патрульну поліцію. Тобто досвід в цих справах є досить великий. 

Майже годину рух по вулиці Гагаріна був перекритий, після чого, тягач відтягнули. Але при цьому виявилося, що пошкоджено гальма на деяких колесах і вони залишилися заблокованими. 

Всі подробиці ми зможемо дізнатися тільки завтра в пресслужбі патрульної поліції, після чого повідомимо їх нашим читачам.

Руслан Мороз

Коментарі (9)
 • Yriy Gurkovsky

  молодец, будет дальнобоем!!!
 • Ольга Дрейс

  Цей малий весь час без дорослих їздить за кермом авто в районі Саєнко і Аеропорту. Тато все рішає. І сам же ці авто вручає. На відео був брат, тато(якого якби позвали з приводу забору в футболці  кольору хакі).
 • Андрей Данюк

  А чому ніхто не говорить що положили новий асфальт, а він від колеса розламався. Що це за асфальт товщиною в один сантиметр. Це ж скільки миліонів вкрадено?
 • Наталия Загара

  Такого малого к уголовной ответственности и в тюрьму на пару лет.Хорошо хоть людей не было!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up