У Новограді-Волинському на регульованому переході водійка ВАЗу збила дитину

У Новограді-Волинському на регульованому переході водійка ВАЗу збила дитину

Дорожньо-транспортна пригода, в якій ВАЗівкою було травмовано 11-річного пішохода, сталась у м. Новограді-Волинському. Дитина госпіталізована. Розпочато досудове розслідування.

Попередньо встановлено, що водійка автомобіля ВАЗ 21114, 51-річна жителька райцентру, повертаючи ліворуч з вул. Шевченка убік  вул. Пушкіна на регульованому пішохідному переході здійснила наїзд на 11-річного хлопчика-пішохода, який перетинав проїзну частину дороги, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. 

У результаті ДТП дитина отримала травми, з якими її було ушпиталено.

Нині у ході розпочатого кримінального провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) поліцейські встановлюють всі причини та обставини події.

Поліцейські звертаються до водіїв із закликом суворо дотримуватися Правил дорожнього руху та заходів безпеки під час кермування. Виконуючи будь-який маневр, переконайтесь, що він буде безпечним для вас, ваших пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:30 30 людей від початку року вже не повернулися додому після відпочинку на водоймах Житомирщини 16:08 У Старій Котельні поліцейські взяли під варту підозрюваного в замаху на вбивство 16:00 35 років Незалежності. 35 подій. Одна країна. Одне серце 15:40 На Житомирщині обговорили подальше функціонування ДП «Дослідне господарство «Рихальське» Від читача 17:45 Фішингові посилання 15:20 До садка чи школи без стресу: що потрібно зробити батькам перед початком навчального року? 15:00 Екоінспекція перевірила повідомлення у соцмережах про стихійні сміттєзвалища біля місць відпочинку в Житомирі 14:40 Н️а Житомирщині зафіксовано рекордну спеку: +38°C 14:17 На офіційних пляжах області купатися не рекомендовано: вода на відповідає нормам 14:00 У Житомирі у свято Яблучного Спаса «Пиріг пам'яті» об' єднав рідних загиблих Захисників і Захисниць України photo_camera 12:55 Подробиці ДТП біля Оліївки: травмовано водія вантажівки - 21-річного житомирянина 12:40 У Коростенському ТЦК під час проходження ВЛК помер чоловік 12:20 У річці Мика в Радомишлі зафіксовано масову загибель риби photo_camera 12:00 Сьогодні вранці у Березівці внаслідок удару блискавки загорівся будинок photo_camera 11:40 15 тисяч доларів за «квиток за кордон»: 28-річний житомирянин організував схему переправлення чоловіків призовного віку за межі країни photo_camera 11:21 На Житомирщині минулої доби виникло 11 пожеж сухої рослинності, вогнем пройдено майже 10 га території 11:00 Водія, який у стані алкогольного сп'яніння спричинив смертельну ДТП на Коростенщині, засуджено до 8 років позбавлення волі 10:41 СБУ заблокувала мільйонну схему незаконної вирубки та легалізації комунального лісу на Житомирщині photo_camera 10:20 У ДТП біля Оліївки зіткнулися дві вантажівки: рятувальники деблокували одного з водіїв photo_camera 10:00 У Звягелі поліцейські розшукали причетного до наруги над могилою полеглого захисника України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up