У місті за 2017 рік встановлено 110 світлофорів

У місті за 2017 рік встановлено 110 світлофорів

Про це на черговому засіданні Житомирського виконкому розповів начальник управління транспорту та зв'язку міськради Михайло Грищук.

"Питання щодо безпеки міста опрацьовано. В 2017 році сталось 306 ДТП. З осені ми проводили конференціі з поліцією і контролюючими організаціями. Там обговорили усі проблемні питання. Управлінням проведено 16 засідань з безпеки дорожнього руху та розглянуто 302 нагальних запитання", - повідомив Михайло Грищук.

Також посадовець додав, що у місті за рік проведено паспортизацію 12 вулиць. До слова, по місту за минулий рік працювало 165 автобусів, 92 тролейбуса та 12 трамваїв. 57.8 млн раз громадяни користувались електротранспортом.

Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що управління працює задовільно, є інформація про пасажиропотік в реальному часі. Так, за один день, у вівторок 2 травня, в середньому один міський тролейбус перевіз 1700 пасажирів.

"Цікавий факт про маршрут тролейбусу № 9, який курсував без кондуктора. Виручка хоч на незначну суму, але виросла", - зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Довідково: на засіданні виконкому присутні 19 депутатів міської ради. У порядку денному 43 питання

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up