У міському громадському транспорті відновлюють пільговий проїзд, але продовжують діяти  часові обмеження у будні дні

У міському громадському транспорті відновлюють пільговий проїзд, але продовжують діяти  часові обмеження у будні дні

Рішення щодо відновлення пільгового  перевезення пасажирів  у міському громадському транспорті прийнято сьогодні, 20 травня, на засіданні виконавчого комітету міської ради, - повідомляє пресслужба відомства.

Відтак, рішення виконавчого комітету міської ради від 20.03.2020 № 377 «Про тимчасове обмеження пільгового проїзду у міському громадському транспорті»" втратило чинність.

 Міський голова  Сергій Сухомлин зазначив, що пільгове перевезення  відновлюється за  певних умов:  «Ми підготували відповідне рішення, але хочу зазначити, в цьому рішенні  є часові обмеження для перевезень по пільгам. Для того, щоб не перевантажувати міський транспорт ми все ж залишаємо обмеження по спецперепусткам до 10:00 та після 16:00, аби люди могли доїхати на роботу та з роботи. В інший час громадським транспортом можуть користуватися й інші мешканці Житомирської міської ОТГ, і  також ми повертаємо усі пільги без винятку».

 Отже, при відновленні пільгового  проїзду в міському громадському транспорті продовжують діяти  часові обмеження:  до  10:00 год та після 16:00 год у будні дні перевезення пасажирів здійснюється за наявності  спеціальних перепусток. Пільгами на проїзд можна скористатися   в інший час та у вихідні дні. Працюючі ж пасажири  можуть скористатися пільговим проїздом до 10:00 та після 16:00 за наявності посвідчення.

Нагадаємо, що в Житомирі в умовах обмежувальних заходів, спрямованих на протидію  поширення коронавірусної інфекції, було тимчасово обмежено пільговий проїзд в громадському транспорті, окрім військовослужбовців та працівників правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
  • Вікторія Ткачук
    Та ладно. Все и так ездят когда хотят и куда хотят. Обидно, когда едешь на работу, в салоне маршрутки уже полно людей, которые в это время не должны там быть. Водители на замечания не реагируют от слова совсем.
  • Комиссаров Александр
    Г Житомир
  • Алег Воронцов
    По району буде їздити?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:00 У Києві відбулася Літургія у першу річницю смерті Валерія Шевчука photo_camera 11:39 Холод, тіснота і робота за копійки: перевірка Омбудсмана виявила шокуючі умови у закладах Житомирщини 11:28 Купальний сезон ще не стартував, а рятувальники за добу дістали з водойм тіла двох людей 11:21 Пришкільні табори, мистецькі заклади й підліткові клуби: як відпочиватимуть діти Житомирської громади у 2026 році Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 11:00 У Житомирі знову піднімуть тарифи на послуги з вивезення побутових відходів 10:40 21-річний юнак отруївся чадним газом під час пожежі на Звягельщині 10:20 У Житомирі демонтують огорожі та конструкції, які обмежують доступ мешканців до берега річки Тетерів 10:00 Центр Житомира перетворюється на зону конфліктів? Містяни скаржаться на агресію підлітків та відчуття небезпеки 09:39 Уночі сили ППО збили 92 ворожі БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 07.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 7 травня: все про цей день, яке церковне свято, іменини, традиції і погода у Житомирі 17:56 У Житомирській політехніці відбувся захід у межах Європейського тижня в Україні 17:00 На Житомирщині приступив до роботи ще один поліцейський офіцер громади 16:20 Дві серйозні пожежі спалахнули в Словечанському надлісництві, підозрюють підпал 16:00 На вул. Тараса Бульби-Боровця у Житомирі виявили факт засмічення узбіччя побутовими відходами 15:40 #тияк: Куди звернутися по допомогу? 15:00 У Звягелі в ДТП загинув велосипедист 14:47 Намагався підпалити відділення поліції – жителю Любарської громади повідомлено про підозру 14:19 Понад 5 тисяч сімей Житомирщини отримали оновлену дитячу допомогу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up