У Коростені в результаті ДТП на "зебрі" травми отримав 12-річний велосипедист

У Коростені в результаті ДТП на "зебрі" травми отримав 12-річний велосипедист

Дорожньо-транспортна пригода сталася 9 грудня близько 20:00 у районному центрі.

Попередньо, водій автомобіля ВАЗ-21101, 20-річний житель м. Коростеня, рухаючись вулицею, допустив наїзд на велосипедиста, 12-річного місцевого жителя, який перетинав проїжджу частину по пішохідному переходу, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Унаслідок ДТП школяр отримав тілесні ушкодження та був ушпиталений до травматологічного відділення Коростенської лікарні.

Нині триває встановлення всіх обставин події.

Шановні водії, постійно проявляйте пильність по відношенню до пішоходів, надавайте їм перевагу в русі при проїзді перехресть і пішохідних переходів. Особливо будьте уважні в місцях можливої появи дітей на дорозі. Вам належить головна роль у попередженні ДТП.

Шановні пішоходи! Пам’ятайте, що навіть при невеликій швидкості руху водій не здатен миттєво зупинити автомобіль, відтак ступаючи на автошлях, переконайтеся, що керманичі транспортних засобів помітили та зрозуміли ваші наміри. Батькам варто нагадати дітям правила дорожнього руху та власним прикладом демонструвати їх дотримання. Нагадайте їм про заборону бігати через автошлях, виїздити на переходи на велосипеді, роликах, самокатах, бордах тощо. Подбайте про вашу безпеку!

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
19:27 Указом Президента України в Конгресі місцевих та регіональних влад створено Палату регіональних молодіжних Конгресів 17:40 Агрокомпанія Акріс Агро підтримала низку шкіл у селах Паволоч, Вільня, Кочерів, Соловіївка на Житомирщині (Новини компаній) 17:00 Рахункова палата проводить опитування громадян щодо найбільш актуальних проблем їхніх територіальних громад 16:21 На Житомирщині «Лісовичок» став місцем перезавантаження для військових, які проходять реабілітацію після служби Від читача 17:51 Фейкові «надбавки до пенсії». 16:00 Дорожники завершили основні роботи з відновлення покриття на дорозі міжнародного значення в напрямку Бердичева 15:40 За втручання прокуратури з товариства стягнуто понад 4,7 млн грн заборгованості з орендної плати за земельну ділянку 15:30 Лише через рік і шість місяців на щиті у Житомир повернувся Герой — Володимир Петрук 15:26 У Житомир на щиті повернувся Захисник Андрій Вербило 15:19 рф планує обстріл Житомирщини у найближчі дні, – розвіддані 15:00 31 травня на Михайлівській — весняна фотосушка 14:38 За матеріалами СБУ тюремні строки отримали виконавці замовного теракту біля будівлі ТЦК на Житомирщині 14:19 У Житомирі вперше підготовку до національного спротиву пройшли переселенці та індивідуальні слухачі 14:00 Білорусь нападе на Україну з боку Житомирщини? 12:43 31 травня на Новому Бульварі відбудеться фестиваль дитячих таборів «Літо разом» 12:19 Як працює Перший інклюзивно-ресурсний центр у Житомирі 12:00 На Житомирщині вихідні будуть прохолодними — у неділю лише +10+13 градусів! 11:41 За останні 5 років на Житомирщині зареєстровано 131 шлюб з неповнолітніми 11:20 До 30 червня 2026 витратіть залишок Національного кешбеку 11:00 «Він шукає слабших»: Житомиром вільно розгулює серійний агресор, який нападає на жінок у тролейбусах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up