У Коростені п’яний водій насмерть збив 28-річного місцевого жителя і втік з місця ДТП

У Коростені п’яний водій насмерть збив 28-річного місцевого жителя і втік з місця ДТП

7 квітня уночі до поліції надійшло повідомлення про труп чоловіка на узбіччі дороги з характерними для ДТП травмами. Під час огляду місця події інформація про дорожню пригоду підтвердилась, однак водій причетного автомобіля утік.

Уже через пів години потому поліцейські затримали його за містом. Триває з’ясування усіх обставин, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Повідомлення  про констатацію смерті невідомого чоловіка надійшло до поліції від медиків близько 00:45. За зовнішнім оглядом наявні на його тілі ушкодження були характерні для травмування автомобілем.

На місці працювала слідчо-оперативна група Коростенського районного управління поліції. Під час огляду інспектори виявили уламки окремих деталей автомобіля – дзеркала та бампера. Завдяки цьому спочатку встановили колір, а потім і марку транспортного засобу.

- Водночас наявну інформацію про дорожньо-транспортну пригоду відразу передали усім нарядам, що працювали у цей час у місті та районі. Поліцейські однієї з груп реагування, які повертались з відпрацювання виклику у селі, звернули увагу на зустрічний автомобіль, що рухався за містом у напрямку Житомира та мав механічні пошкодження. Поліцейські розвернулись та наздогнали «Акуру». Водій, за зовнішніми ознаками, перебував у стані сп’яніння  і стверджував, що не розминувся зі стовпом на узбіччі дороги, - прокоментував начальник Головного управління Національної поліції Житомирщини Юрій Олійник.

 

За таких обставин водія, як з’ясувалось 35-річного жителя Житомирського району, доставили до районного управління для встановлення та перевірки усіх обставин. Автомобіль з механічними пошкодженнями вилучено для проведення відповідних експертних досліджень.

Зібрані поліцейськими речові докази та інші свідчення вказують на причетність чоловіка до названої дорожньо-транспортної пригоди.  Наразі досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін до 8 років.

Загиблому хлопцеві було 28 років і він був жителем Коростеня. 

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Намагався підкупити поліцейських, щоб уникнути перевірки на стан сп’яніння – жителя Бердичева засуджено 17:27 На території області проживає майже 73 тисячі внутрішньо переміщених осіб 17:00 Судитимуть двох медсестер, які які били та мордували неповнолітню у медичному закладі 16:41 До уваги громадян, чиї близькі та рідні зникли безвісти! Від читача 11:25 Дезінформація 16:20 Наземний роботизований комплекс – на передову для підсилення поліцейських Житомирщини 16:16 У Житомирі завершили будівництво магістрального каналізаційного колектора 16:00 Знущалася з бабусі: 23-річна житомирянка постане перед судом за домашнє насильство 15:40 Випускники, встигніть зареєструватися на НМТ-2026 15:23 На Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій Бунечко 15:01 У Житомирі в найближчі дні збережеться тепла погода з періодичними дощами 14:38 Тимчасова допомога «Дитина не одна»: хто і як може отримати 14:20 Патрульні нагадують про наслідки та відповідальність за вживання алкоголю після ДТП 14:00 До  Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм 12:41 Грант до 1 млн грн на створення культурних маршрутів і розвиток туризму 12:20 У бюджеті громади передбачено майже 5 млн грн на капітальний ремонт ліфтів у багатоповерхівках 12:00 У Житомирі виділили кошти на ремонт і оновлення КП «Лікарня №1» 11:40 Гвинти, залізяччя, іграшки, ганчірки — що приховує житомирська каналізація photo_camera 11:22 Прокуратура та Держекоінспекція зафіксували неправомірну забудову на березі річки Тетерів у межах Житомира 11:00 На Житомирщині оновлено порядок видачі перепусток під час комендантської години
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up