У ДТП в Глибочиціі загинув 48-річний мотоцикліст

У ДТП в Глибочиціі загинув 48-річний мотоцикліст

У ще одному ДТП з двоколісником у Хорошівському районі постраждали чоловік і дитина.

Поліція з’ясовує причини та обставини двох дорожньо-транспортних пригод за участі мотоциклів, що сталися у смт Новій Боровій та с. Глибочиці, - інфрмує відділ комунікації поліції Житомирської області. До лікарні з травмами потрапили дорослий та дитина, ще одна ДТП закінчилася фатально.

6 червня близько 15:00 у смт Новій Боровій, що на Хорошівщині, водій скутера допустив зіткнення з парканом. Попередньо, 40-річний місцевий житель, керуючи двоколісником та рухаючись вул. Пушкіна у селищі, не впорався з керуванням, у результаті чого сталося зіткнення з перешкодою.

Учасників ДТП, водія та пасажира скутера, 9-річного місцевого жителя, доставили до Хорошівської лікарні для обстеження та надання допомоги.

7 червня близько 1:20 до поліції надійшло повідомлення про виявлення на автошляху у с. Глибочиці перекинутого мотоцикла та тіла чоловіка. Попередньо, водій мотоцикла Yamaha, 48-річний житель села, рухаючись вулицею, неподалік одного з приватних будинків не впорався з керуванням та виїхав на складоване на узбіччі каміння, унаслідок чого транспортний засіб перекинувся. На жаль, мотоцикліст отримав травми, несумісні із життям, та загинув на місці події.

Нині за обома фактами тримають відповідні перевірки.

Водночас поліцейські закликають водіїв двоколісних транспортних засобів неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Не виконуйте ризиковані маневри на дорозі та не перетинайте автошляхи по пішохідних переходах. Дбайте про справність вашого транспортного засобу. Вирушаючи у дорогу, одягайте захисні шоломи та зробіть себе помітними у транспортному потоці за допомогою спеціальних світлоповертаючих елементів. Не забувайте про ці елементарні заходи, що можуть врятувати ваше життя та здоров’я!

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:40 В Україні триває II етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху 14:21 Минулого тижня на автодорогах області патрульні зафіксували 8 фактів порушення вимог перевезення лісопродукції photo_camera 14:00 Нова шахрайська схема — «покращання» якості мобільного зв’язку: будьте обачними 12:39 «Зелений театр» у Гідропарку — приклад якісного виконання простору в зеленій зоні photo_camera Від читача 17:29 Медіаграмотність та її складові 12:20 У Житомирі судитимуть двох чоловіків, які вчиняли дії сексуального характеру з неповнолітніми дівчатами 12:00 «Ні Цивільному кодексу у такому вигляді»: петиція до Президента зібрала 25 тисяч голосів за 13 годин 11:40 Розмова з лікарем-онкологом 11:20 У Коростенському районі виявили факт незаконної порубки восьми беріз photo_camera 11:00 Віталій Бунечко долучився до нагородження найкращих юних спортсменів за результатами березня та квітня. НОК України 10:38 На Коростенщині лише за день екоінспектори вилучили 7 заборонених сіток загальною довжиною близько 450 метрів 10:21 До уваги житомирян: з 18 по 22 травня у місті промиватимуть водопровідні мережі, з 26 по 28 травня — дезінфікуватимуть воду 10:00 У ліцеях Житомира 6 червня пролунають "останні дзвоники" 09:40 Вночі сили ППО збили 111 ворожих БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 13.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 13 травня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:56 Три роки програми єВідновлення: Більше 1670 родин Житомирщини отримали компенсації 17:26 В Житомирі відбудеться подія для дітей «Парк Дивотварин» 17:00 Пожежа сталася у селищі Кварцитне Коростенського району photo_camera 16:39 REMARKET відкриває реєстрацію на навчальні програми для жителів Житомирщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up