Троє людей постраждало у ДТП за участю КамАЗа і легковика

Троє людей постраждало у ДТП за участю КамАЗа і легковика

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора близько 8:35 на перехресті двох вулиць Новограда-Волинського.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області, 37-річний водій автомобіля ВАЗ-2106, повертаючи ліворуч, не надав перевагу у русі КамАЗу, що їхав прямо по зустрічній смузі, внаслідок чого відбулося зіткнення автомобілів.

У результаті ДТП були травмовані троє пасажирів легковика: 17-ти, 40-ка та 65-річні жителі району. Їх усіх каретою швидкої було доставлено до травматологічного відділення Новоград-Волинської лікарні.

Нині поліція встановлює усі обставини події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.  

Правоохоронці звертаються до водіїв: неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! Не виконуйте ризиковані маневри на дорозі та не перевищуйте швидкість. Завжди враховуйте пору доби, погодні умови, стан дорожнього покриття та навколишню обстановку. 

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:20 Від футбольного поля до захисту українського неба: історія зенітника з Житомирщини Руслана 10:00 У Житомирі триває будівництво житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб у провулку Червоному photo_camera 09:40 У ніч на 3 червня ППО України збила 189 ворожих БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 03.06.2026 щодо російського вторгнення Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 09:00 3 червня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:55 НСЗУ нагадує ветеранам та ветеранкам про безоплатну стоматологічну допомогу та зубопротезування 17:00 Житомирська районна військова адміністрація долучилася до національного спротиву 16:41 Махінації у декларації на понад 5,2 млн грн: керівнику держустанови, який є депутатом на Житомирщині, повідомлено про підозру 16:19 Дві житомирянки, повіривши шахраям, переказали на "резервні рахунки" 140 тисяч гривень 16:00 Сьогодні Житомирщина стала першим регіоном, де стартував другий етап реалізації трирівневої моделі підтримки громад у сфері просторового планування 15:40 У підлітковому клубі «Калина» триває денний табір 15:21 30, 50, 100 тисяч гривень та додаткові 70 тисяч: за що виплачують «бойові» виплати 15:00 #ШахрайГудбай: ​​Обережно, фішинг! 14:40 Судитимуть двох жінок, які розповсюджували PVP у Житомирі та Радомишлі 14:20 Оголошено конкурс на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки 14:00 У Бердичеві судитимуть 35-річного чоловіка за незаконний збут наркотичних засобів 14:00 Майже 14 мільйонів підручників готують до доставки в українські школи 12:21 Лептоспіроз. Причини виникнення, результати лабораторної діагностики та профілактика 12:00 Подробиці ДТП на Малинщині із загиблою пасажиркою: водій був тверезий photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up