Трамвай - на Богунію. Про що мріють житомиряни

Трамвай - на Богунію. Про що мріють житомиряни

Оригінальне вирішення транспортної проблеми пропонують містяни, які хочуть продовжити трамвайну лінію від площі Перемоги до кінцевої зупинки на Богунії.

Житомирянин Петро Козак зареєстрував на сайті міськради петицію з таким проханням. 

Подаємо текст петиції мовою оригіналу:

"Мы, жители города Житомира, требуем продлить трамвайную линию на "Яялынку". В первую очередь это поможет аозгрузить остановки в часы пик, и будет приносить в казну города деньги, во-вторых, это позволит полностью избавиться от надоевших всем маршруток, которые своим движением полностью мешают движению троллейбусов".

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (25)
  • Анонім
    пустить троллейбусы можно хоть каждую минуту, если это будет надо. только трансформатор усилить. это пару миллионов. а трамвай построить - пару миллиардов.
  • George Kenneth
    Я ЕРІКА БРЕДДОК Я хочу поділитися чудовим свідченням того, як я отримав позику у розмірі 580,000 (гривень) через інвестиції GEORGE KENNETH в кредит. Якщо ви зацікавлені в отриманні кредиту, зв'яжіться з нами електронною поштою: ([email protected])
  • Марьян Яворский
    Электро маршрутки дешевле я уверен
    Oleg Random reply Марьян Яворский
    Маршутки стоят в потоке, тогда как трамвай движется отдельно
  • Марьян Яворский
    Да начнут потратят 500 а возьмут на сторительство 5000000000000000000000

keyboard_arrow_up