Трамвай - на Богунію. Про що мріють житомиряни
Оригінальне вирішення транспортної проблеми пропонують містяни, які хочуть продовжити трамвайну лінію від площі Перемоги до кінцевої зупинки на Богунії.
Житомирянин Петро Козак зареєстрував на сайті міськради петицію з таким проханням.
Подаємо текст петиції мовою оригіналу:
"Мы, жители города Житомира, требуем продлить трамвайную линию на "Яялынку". В первую очередь это поможет аозгрузить остановки в часы пик, и будет приносить в казну города деньги, во-вторых, это позволит полностью избавиться от надоевших всем маршруток, которые своим движением полностью мешают движению троллейбусов".
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
-
Анонімпустить троллейбусы можно хоть каждую минуту, если это будет надо. только трансформатор усилить. это пару миллионов. а трамвай построить - пару миллиардов. -
George KennethЯ ЕРІКА БРЕДДОК Я хочу поділитися чудовим свідченням того, як я отримав позику у розмірі 580,000 (гривень) через інвестиції GEORGE KENNETH в кредит. Якщо ви зацікавлені в отриманні кредиту, зв'яжіться з нами електронною поштою: ([email protected]) -
Марьян ЯворскийЭлектро маршрутки дешевле я уверен
Oleg Random reply Марьян ЯворскийМаршутки стоят в потоке, тогда как трамвай движется отдельно -
Марьян ЯворскийДа начнут потратят 500 а возьмут на сторительство 5000000000000000000000