Стало відомо, скільки пасажирів проїхалися у громадському транспорті Житомира у минулому році

Стало відомо, скільки пасажирів проїхалися у громадському транспорті Житомира у минулому році

Сьогодні, 18 січня, під час засідання виконкому Житомирської міської ради начальник управління транспорту і зв`язку Вікторія Климчук-Побережник прозвітувала про 9 місяців роботи свого управління. 

Під час засідання виконавчого комітету начальник управління транспорту і зв`язку Вікторія Климчук-Побережник доповіла членам виконкому про роботу управління за 9 місяців.
Відтак, за 9 місяців 2016 року 12 одиницями тролейбусних маршрутів та 1 трамвайним маршрутом було перевезено 32,3 млн пасажирів, за 12 місяців - 42,4млн. У маршрутках за 9 місяців минулого року проїхалися 13,2 млн пасажирів, а за 12 місяців -17 млн.

Також Вікторія Климчук-Поборежник зазначила, що у 2017 році робота управління буде спрямована на впровадження та удосконалення системи електронного квитка. Відтак, завдяки цій системі можна буде проконтролювати платні та пільгові перевезення.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:24 Віталій Бунечко представив на сесії Бердичівської районної ради нового керівника Бердичівської районної військової адміністрації 16:00 Надавали послуги і консультували: у селі Пулини відбувся профілактично-просвітницький захід «Точка здоров’я» 15:36 Держекоінспекція Поліського округу розпочала планові перевірки Гладковицької, Народицької, Корецької громад Рівненської та Житомирської областей 15:18 У рідний Житомир повернувся на щиті Сергій Мельник, який героїчно загинув під час виконання бойового завдання Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 15:17 Коростенці знайомий з соцмережі обіцяв гроші та цінності, натомість виманив понад 185 тисяч гривень 14:51 На підвищення зарплат освітянам і соціальним працівникам Житомирщина отримає понад 200 млн грн з держбюджету 14:21 У Новій Борові чоловік вдарив ножем співмешканку у шию: поліцейські розслідують замах на вбивство 14:16 У лікарні помер 2-річний хлопчик, на якого напередодні наїхав водій мікроавтобуса у дворі багатоквартирного будинку 14:00 Сумна статистика ДТП на Житомирщині у травні: травмувалися 92 особи, 14 загинули 13:22 У Житомирі СБУ затримала на вимаганні хабаря в 1,2 млн грн. посадовця комунального підприємства 13:02 Заступник міського голови Шевчук, аби приховати незаконне збагачення, фіктивно розлучився з дружиною і оформив на неї земельну ділянку та новозбудований житловий будинок 13:00 8 майбутніх академічних ліцеїв області отримають державне фінансування на оновлення освітньої інфраструктури 12:34 Захист прав дітей у громадах: органи прокуратури провели 66 робочих зустрічей зі старостами 12:01 Жителя Бердичева засуджено до 9 років ув’язнення за збут PVP в особливо великих розмірах 11:52 Вихованці СДЮСШОР з футболу «Полісся» вибороли срібло та бронзу у І лізі «Національної Ліги майбутнього» 11:32 Шахраї розсилають фейкові листи від імені начальника Житомирської ОВА та його заступників 11:07 Перейшов на бік ворога та воював проти України: уродженця Житомирщини засуджено до 15 років ув’язнення 10:47 Вдарив під час конфлікту по голові: звягельські поліцейські затримали підозрюваного в тяжкому травмуванні містянина 10:26 У селі на Коростенщині рятувальники відкачали воду з 10 криниць після підтоплення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up