Поліція шукає очевидців смертельної ДТП у м. Житомирі

Поліція шукає очевидців смертельної ДТП у м. Житомирі

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася 17 лютого по вул Вітрука в обласному центрі, загинув чоловік.

Поліцейські шукають свідків та очевидців події для встановлення усіх її обставин, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

17 лютого близько 13 години водій автомобіля «BMW», 56-річний житомирянин, рухаючись по вул. Вітрука у напрямку вул. Івана Огієнка, здійснив наїзд на чоловіка, який перетинав проїзну частину у межах нерегульованого пішохідного переходу. 

Унаслідок ДТП пішохід, 79-річний житель м. Житомира, від отриманих травм помер у лікарні.

Відео дня

Нині триває встановлення всіх обставин події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.

Шановні громадяни! Якщо ви були свідками або очевидцями вказаної дорожньо-транспортної пригоди, проїздили повз та маєте записи з відеореєстратора, просимо звернутися безпосередньо Житомирського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області за адресою: м. Житомир, вул Л. Українки,17 або зателефонувати за номером (0412) 407-745 чи на спецлінію «102».

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:20 Робочий візит Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Олексія Соболєва на Житомирщину play_circle_filled 11:01 Житомирщина відзначила призерів МАН: 26 юних науковців отримали нагороди play_circle_filled photo_camera 10:40 У Житомирі до Дня рятувальника вийшла книга «Вторгнення 2» 10:20 У Житомирі відкрили оновлений Денний центр для молоді із числа дітей-сиріт play_circle_filled photo_camera Від читача 09:22 Як створити безпечний цифровий простір та захистити дітей від онлайн-загроз. 10:00 На Житомирщині завершено досудове розслідування стосовно посадовців ДП «Ліси України», які завдали збитків державі на 3 млн грн 09:39 ЗСУ ліквідували ще 930 окупантів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 18.09.2025 щодо російського вторгнення 09:00 18 вересня: все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:00 50 тисяч за «фото трактора»: житель Романівської громади потрапив на гачок інтернет-шахраїв 16:20 У Житомирі створюють конкурсну комісію для формування наглядової ради комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» 16:00 Для забезпечення населення допоміжними засобами реабілітації в область надійшло 217,5 мільйонів  гривень 15:39 Чоловіку, який вчинив теракт у Коростишеві, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою 15:20 Від початку року Житомирська громада спрямувала понад 145 млн грн на підтримку військових 15:00 В Україну повертається літо— у вихідні температура сягне +24+28 градусів 14:40 Жителя Херсонщини засуджено до 8 років позбавлення волі за колабораційну діяльність 14:20 Ще 14 сімей ветеранів з інвалідністю внаслідок війни отримають грошову компенсацію на придбання житла 14:00 В яких випадках та кому проводять «екстрену вакцинацію» проти кору? 12:38 Виконком Житомирської міськради проголосував за зміни вартості проїзду в громадському транспорті 12:21 Понад 40 рятувальників Житомирщини отримали державні та відомчі нагороди знагоди професійного свята
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up