Нетверезий водій затис руку патрульного дверима та протяг його за своїм авто близько 35 метрів

Нетверезий водій затис руку патрульного дверима та протяг його за своїм авто близько 35 метрів

За травмування патрульного водієві загрожує кримінальна відповідальність, - інформують у поліції області.

30 липня на одній з вулиць обласного центра патрульні зупинили автомобіль «RENAULT», що рухався з ввімкненим аварійним світлом. Його керманич, який мав зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння, відмовився надавати  водійське посвідчення та називати свої анкетні дані. Під час спілкування з поліцейськими чоловік раптово розпочав рух автомобіля, травмувавши при цьому одного з патрульних.

Близько 23.30 по вул. Небесної Сотні поліцейські автопатруля помітили транспортний засіб, що рухався з ввімкненим аварійним світлом та маневрував по проїздній частині, не включаючи покажчики повороту.

Патрульні подали водієві сигнал про зупинку. Він став, але на запитання інспекторів відповідати відмовився, як і надати посвідчення на право керування транспортним засобом. При цьому у чоловіка були явні зовнішні ознаки сп’яніння. У ході подальшого розвитку подій водій підняв склопідйомник  своїх дверцят, затиснувши при цьому руку одного з патрульних, та різко розпочав рух авто. У результаті протяг поліцейського за своїм автомобілем близько 35 м.

Інспектор отримав травми, попередньо, у вигляді забоїв, саден та розтягнення  зв’язок. Йому було надано медичну допомогу без госпіталізації.

Водночас водій з місця пригоди втік. Тривають заходи для його затримання. Нині окрім адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, йому загрожує ще й кримінальна, оскільки за вказаним фактом розпочато досудове рослідування.

Кваліфікація події – ч.2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді обмеження або позбавлення волі терміном до 5 років.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Vyacheslav Fattahov
    ай молодець))))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:53 Оголошено сьомий Всеукраїнський спортивний марафон «КРОК» 17:25 «Зоряні надії – 2026»: у Житомирі відбувся фестиваль дитячої та юнацької творчості 17:00 На автодорозі М-06 Київ — Чоп патрульні зупинили нетверезого водія, який до того ж позбавлений права керування 16:40 У Житомирі збережеться холодна погода з дощем і мокрим снігом Від читача 17:07 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 16:20 На 5 років з іспитовим терміном засудили чоловіка, який став на шлях виправлення після вчинення майнових злочинів в Бердичеві 16:00 У Житомирі рятувальники загасили пожежу на території підприємства 15:41 Переїхав ногу поліцейському та втік – у Бердичеві судитимуть місцевого жителя 15:20 «Я обов’язково буду захищати країну — поки триває війна і поки б’ється моє серце», — молодший сержант Олександр Плотіцин 15:00 До уваги житомирян: з 13 по 18 квітня з 08:00 по 15:00 буде обмежено в’їзд автотранспорту на територію Корбутівського кладовища 14:37 Ні товару, ні коштів: житомирські поліцейські застерігають від необачності під час онлайн-покупок 14:21 Від 20 до 80 тисяч гривень: які зарплати отримують українці 14:00 Вступ до магістратури: перелік іспитів на кожну спеціальність 12:40 З початку року на Житомирщині зареєстровано 18 випадків захворювання тварин на сказ 12:20 Чи можна мочити Манту? 12:00 Стартувала державна ініціатива фінансування українського культурного продукту – “Тисячовесна” 11:40 Коростень після удару: триває ліквідація наслідків, постраждалі вже подають заявки на єВідновлення 11:20 У Житомирі викрито та припинено канал збуту амфетаміну: місцевому жителю повідомлено про підозру та взято під варту photo_camera 11:00 Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Житомирщини до участі 10:39 СБУ повідомила про заочну підозру зраднику, який воює проти Сил оборони України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up