На Житомирщині водій-порушник травмував поліцейського

На Житомирщині водій-порушник травмував поліцейського

5 лютого у с. Старому Любарі водій іномарки, неадекватно відреагувавши на зауваження поліцейського про  порушення Правил дорожнього руху, здійснив наїзд на нього та втік з місця події.

Розпочато криміальне провадження. Водієві загрожує до 5 років ув’язнення, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.  

Подія сталася близько 12.40 у с. Старому Любарі.

Під час патрулювання інспектори  сектору реагування патрульної поліції Любарського відділення звернули увагу на автомобіль «Ауді», водій якого зупинився просто посеред перехрестя вулиць Добровольського та Івана Франка. Керманич автівки перебував у салоні. Поліцейські підійшли до нього та зробили зауваження щодо порушеннями ним Правил дорожнього руху. На їх вимогу надати документи на право керування транспортним засобом, чоловік відреагував нецензурною лайкою та погрозою застосування фізичної сили, раптово рушив з місця, виконавши маневр, під час якого скоїв наїзд на поліцейського. Після цього водій, не зупиняючись, поїхав геть.

Поліцейського, який отримав травму ноги, було доставлено до місцевої лікарні.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

- Переслідування водія відразу після події не принесло позитивного результату, але його особа  нам була відома, оскільки він уже є підозрюваним в іншому кримінальному провадженні, пов’язаному з майновими злочинами, - розповів начальник Любарського відділення поліції Андрій Бенеда. – Увечері цього ж дня він уже давав свідчення слідчим.

23-річний чоловік відмовився розповісти поліцейським, де знаходиться його автомобіль.

Нині вирішується питання щодо оголошення йому підозри у вчиненому та подання клопотання до суду про призначення запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Пільгова іпотека для військових на Житомирщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 17:00 Визначено переможців Житомирської обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці 2025 16:39 Житомирська ампфутбольна команда “Титани” — бронзовий призер чемпіонату України з апмфутболу 16:20 У Житомирі передали нагороди рідним загиблих Героїв Від читача 16:49 Як шахраї обманюють, пропонуючи роботу. Не дайте шанс щоб вас ошукати. 16:00 З 22 грудня ліцеї Житомира йдуть на тритижневі канікули 15:41 Житомир отримав відзнаку в конкурсі Climate Manager Star 2025 15:20 Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2025» 15:00 Нетверезий водій мотоблоку спричинив ДТП з тяжкими наслідками – чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі 14:38 Дія.Освіта: На Житомирщині діє 84 хаби цифрової освіти 14:20 Компенсація за оренду житла для ветеранів і ветеранок: хто може скористатися програмою та як подати заяву 14:00 Будьте обачними під час онлайн-шопінгу: коростенець втратив понад 17 тис. грн при купівлі телефонів 12:44 Жінці обміняли дорогий смартфон неналежної якості на новий: як відстояти свої права споживача 12:21 Смертельно травмувала дощечкою односельчанку: 56-річну жительку Андрушівської громади судитимуть за вбивство 12:14 Кожне четверте місто залишилося без мера: результати дослідження TI Ukraine 12:00 Користь ферментованих продуктів 11:41 У Житомирі до іспитового терміну засудили жінку, яка погодилась одружитися з чоловіком, щоб той уникнув мобілізації 11:21 Поліцейські Житомирського району розшукали двох дітей — один образився на рідних, інший — поїхав автостопом до друзів 11:00 Гвалтував малолітніх падчерок тривалий час:мешканцю Житомирського району повідомлено про підозру 10:39 На Житомирщині визначили переможців обласного конкурсу «Краща книга року – 2025»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up