На Житомирщині велосипедист, на якого наїхав легковик, звернувся до поліції лише через дві доби

На Житомирщині велосипедист, на якого наїхав легковик, звернувся до поліції лише через дві доби

Вчора, 27 лютого, до Радомишльського відділення надійшло повідомлення про госпіталізацію 55-річного чоловіка з травмами, характерними для ДТП. Поліцейські встановили, що 25 лютого на потерпілого, який рухався на велосипеді, наїхала ВАЗівка. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. 

До лікарні чоловіка привезли стурбовані родичі через погіршення його самопочуття. Медики діагностували у нього закриту черепно-мозкову травму та перелом ключиці, а ще на тілі були садна та забої.

Під час першочергового з’ясування обставин поліцейські встановили, що чоловік потрапив у дорожньо-транспортну пригоду ще 25 лютого, близко 16.00, у с. Мірчі Радомишльського району.

За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Як розповів начальник Радомишльського відділення поліції Дмитро Нікурадзе, нині слідчими вилучено велосипед, на якому пересувався потерпілий, та автомобіль ВАЗ-21011, що ймовірно причетний до пригоди. Призначено відповідні експертні дослідження.

Водночас поліцейські застерігають учасників дорожнього руху: відповідно до Правил дорожнього руху у разі вчинення ДТП водій має негайно зупинити транспортний засіб і залишатись на місці пригоди, крім кількох конкретно визначених випадків. Водночас водій не може переміщати транспортний засіб або предмети, що мають відношення до пригоди. Інші дії можуть тягнути за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність, у тому числі позбавлення права керувати транспортними засобами.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:00 28 квітня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:54 «Кубок міста Житомира»: спортивні змагання з танцювального спорту 17:00 У Житомирі відбувся чемпіонат України з триатлону 16:41 Оцифрування трудових книжок: що потрібно зробити Від читача 17:54 Цифрова гігієна 16:20 ОСББ «Трикотажник» модернізувало будинок за програмою «Енергодім» 16:00 Що робити, якщо вкусила змія 15:39 Вчорашній буревій зірвав шифер з багатоквартирного будинку у селищі Гранітному 15:20 Сильні заморозки вночі і прохолода вдень — прогноз погоди 15:10 Під час виконання бойового завдання на Дніпропетровщині героїчно загинув житомирянин Олександр Мидляр 15:00 На залізничних коліях у Житомирському районі пасажирський потяг травмував жінку 14:39 Надходження ПДФО:понад 5,1 млрд грн. за перший квартал 2026 від платників Житомирщини 14:19 У Житомирі відбувся чемпіонат з жиму штанги лежачи photo_camera 14:00 Як правильно приймати ліки: поширені помилки, які впливають на лікування 12:39 Травень буде холодним і дощовим, — Укргідрометцентр 12:18 Президент України Володимир Зеленський відзначив жителів Житомирщини державними нагородами з нагоди 40-х роковини Чорнобильської катастрофи 12:00 Судитимуть двох жителів області, які за гроші оформляли фіктивну інвалідність для виїзду за кордон photo_camera 11:40 Біля 30-ти зламаних дерев, що перешкоджали руху транспорту, довелося прибирати дорожникам photo_camera 11:17 Житловий комплекс для ВПО у Житомирі уже готовий на 80% photo_camera 11:00 Гороскоп на 27 квітня – 3 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up