На Житомирщині триває відбудова мосту через річку Тростяниця на міжнародній автодорозі М-21

На Житомирщині триває відбудова мосту через річку Тростяниця на міжнародній автодорозі М-21

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, за участю керівництва та спеціалістів САД відбулася виробнича виїзна нарада щодо капітального ремонту мосту в селі Топорище, що був зруйнований внаслідок бойових дій.

Так, вже проведені роботи з бетонування зуба опору, армування та влаштування опалубки, виготовлення каркасів карнизного блоку. Триває догляд за бетоном в тепляках, розробка грунту.

Всі роботи проводяться під пильним наглядом технічного контролю.

З-поміж іншого, присутні обговорили проблемні питання, можливість пришвидшення робіт, утримання в належному стані тимчасового обходу та необхідність перекриття руху на час монтажу балок, про що буде повідомлено додатково.

Довідково. Перед початком ремонту пошкоджену вибухами війни штучну споруду через річку Тростяниця на трасі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський було розібрано практично повністю.

Під час активних бойових дій в області підрив мосту зупинив техніку російських загарбників.

Одразу після деокупації північних районів краю були розпочаті роботи з влаштування тимчасової переправи, аби відновити сполучення однією з основних міжнародних транспортних артерій.

На автомобільних дорогах державного значення Житомирщини внаслідок військової агресії російської федерації було зруйновано 5 штучних споруд.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up