На сесії міськради ратифіковано угоду між Німецьким банком та ЖТТУ

На сесії міськради ратифіковано угоду між Німецьким банком та ЖТТУ

18 червня під час 68-ї сесії міської ради депутати прийняли рішення «Про затвердження (ратифікацію) Фінансової угоди, що укладена між Німецьким державним банком розвитку «Кредитна установа для відбудови» (KfW) та комунальним підприємством «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради».

Про це повідомляє сайт міськради.

Нагадаємо, що 17 грудня 2019 року в Житомир між комунальним підприємством «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради та Німецьким державним банком розвитку «Кредитна установа для відбудови» (KfW) підписано Фінансову угоду http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=9806. Предметом Фінансової угоди є надання місту в особі комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» гранту в розмірі 375 000 євро для фінансування проведення досліджень та розробки документів, необхідних для підготовки проєкту реконструкції 4-х тягових підстанцій електричної транспортної мережі та реконструкції тролейбусного депо. Експертні роботи та послуги будуть профінансовані в рамках проєкту «Енергоефективність в громадах ІІ» за рахунок коштів спеціального фонду,  створеного Урядом Федеративної Республіки Німеччини.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:50 Жителя Бердичева судитимуть за незаконне зберігання наркотичних засобів, боєприпасів і вибухових речовин 17:23 У Житомирі планують повернути до життя міські теплиці. Якими вони мають стати? 17:00 З 3 серпня консультації Пенсійного фонду надаватимуться лише через контакт-центри 16:41 На безкоштовне гаряче харчування школярів Житомирщини держава спрямувала понад 331 млн грн Від читача 17:46 Нова фішингова розсилка під виглядом МОЗ! 16:22 У Житомирі перевіряють перевізників міських автобусних маршрутів: на кількох маршрутах виявили порушення 16:06 Реєструвала термінали Starlink для ворога: житомирянці повідомлено про підозру у державній зраді 16:00 Прогноз погоди на тиждень: без істотних опадів і надмірної спеки 15:41 Упродовж вихідних на Звягельщині сталися три ДТП з травмованими: травми отримали семеро людей 15:20 За позовом прокуратури суд захистив землі водного фонду вартістю понад 2,7 млн грн від незаконної передачі в оренду 15:00 У Житомирі терміново потрібні донори крові: I (-), II (-) та III (-) 14:39 У Бердичеві одну з історичних будівель окупувала реклама 14:20 Вступна кампанія: 19 липня розпочинається подання заяв до закладів вищої освіти 14:00 В Армії + з’явився офіційний військово-обліковий документ 12:39 У Житомирі на Київському шосе під колесами авто загинув чоловік 12:20 У Житомирі затримали лікаря під час одержання 4 тис. доларів США за сприяння в оформленні інвалідності – прокурори повідомили про підозру 12:00 Діти Героїв із Житомирщини вирушили на оздоровлення до «Артек-Прикарпаття» 11:41 У Житомирі відкрили школу операторів БпЛА: молодь навчатимуть керувати бойовими дронами. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 11:18 У Бердичеві близько 6 тисяч вірян об’єдналися у спільній молитві за Україну та справедливий мир 11:00 Гороскоп на тиждень 20 - 26 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up