На Покровській легковик в’їхав у стовп: водію стало зле за кермом
Непритомного водія ушпиталено, травмувалася також його пасажирка.
Як повідомили в поліції, 26 жовтня близько 10:50 по вул. Покровській в обласному центрі 68-річному водію автомобіля ВАЗ-21109 під час руху стало зле. Чоловік втратив кермування транспортним засобом, через що сталося зіткнення з бетонною опорою на узбіччі.
Непритомного керманича було ушпиталено.
Його 63-річна пасажирка внаслідок ДТП отримала тілесні ушкодження та також була доставлена до медичного закладу.
Нині триває з’ясування всіх причин та обставин події. На місці працює СОГ Житомирського районного управління поліції.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

