Спецтема: карантин

На Крошню курсуватиме тролейбус №4 і у вихідні, а маршрут №12 – скасовано: подробиці нововведень

На Крошню курсуватиме тролейбус №4 і у вихідні, а маршрут №12 – скасовано: подробиці нововведень

У Житомирі буде зменшено кількість тролейбусів на маршруті №4, а маршрут №12 – скасовується, проте транспорт, що працював на цьому маршруті, переноситься на маршрут №4.  Про це повідомляють на сайті мерії.

З метою оптимізації мережі електротранспорту, зменшення інтервалів руху тролейбусів та підвищення рентабельності комунального транспорту, з 27.02.2020 року вносяться зміни в рух тролейбусних маршрутів по мікрорайону Крошня: а саме це стосується тролейбусного маршрутів №4 та №12. 

За словами заступника міського голови Олександра Шевчука, це було зроблено для того, аби був один якісний маршрут, де тролейбуси курсуватимуть з комфортним для житомирян інтервалом:

«Ми скоротили маршрут №4 до залізничного вокзалу, прибрали кількість тролейбусів з маршруту №12, і додали їх на маршрут №4. До цього інтервал на маршруті №4 у пікову годину був 15 хвилин, на Польовій в сторону вокзалу інтервал був 40 хвилин, тому зараз, скорочуючи цей маршрут, ми робимо так, щоб на маршруті №4 був рух з інтервалом 6-8 хвилин, а міжпіковий – 10-12 хвилин, тобто тролейбус №4 буде працювати цілий день з меншим інтервалом – це тільки плюс для містян. Окрім того, у нас маршрут №4  буде курсувати і на вихідні, чого не було раніше».

Проте житомирян така новина обурила, а ексзаступник мера Дмитро Ткачук навіть розкритикував нововведення, мовляв – це «гра» на користь перевізників:

«Перше і головне – скорочувати тролейбусні маршрути на користь приватних перевізників – це погано. Закривається один із найрентабельніших маршрутів: маршрут № 12, так як і № 4, входили в п'ятірку кращих маршрутів ТТУ. Пояснення у попередньому пункті: маршрут короткий, тролейбуси швидше обертаються, легше забезпечити нормальний інтервал, в годину пік є найефективнішим».

 

Коментарі (2)
  • Елена Кондратькова

    Веселее и веселее жить
  • Людмила Заглада

    Якби ще ті "оптимізатори" і "раціоналізатори" їздили тими тролейбусами. А так, я вважаю, що вони навіть не підозрюють, що є люди які їздять тролейбусом 4 з Крошні на Польову (без пересадки), а тепер, що вони порекомендують?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
keyboard_arrow_up